25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Zbąszynek

Regeneracja wtryskiwaczy w Zbąszynku w województwie lubuskim

ASO Bosch Service Pawlik zaprasza klientów ze Zbąszynka do skorzystania z usług naszego serwisu. Oferujemy szybką oraz profesjonalną naprawę wtryskiwaczy z układów wtryskowych Common Rail (Bosch, Delphi, Denso czy Siemens), pompowtryskiwaczy montowanych w samochodach osobowych koncernu VW: Audi, Seat, Skoda oraz Volkswagen, naprawę pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Oferujemy Państwu także regenerację turbosprężarek, którą przeprowadzamy na profesjonalnych wyważarkach firmy Schenck. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Zbąszynek - lubuskie. Proces regeneracji wtryskiwaczy rozpoczyna się od rozebrania podzespołu na części które następnie zostaną dokładnie oczyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Gniazdo oraz końcówka wtryskiwacza są badane pod cyfrowym mikroskopem, w celu oszacowania stopnia zużycia eksploatacyjnego tych elementów. Jeżeli elementy te wykazują duże zużycie, niezbędna jest ich wymiana którą możemy wykonać w trzeciej fazie regeneracji wtryskiwacza. Wszystkie pomiary oraz dokonywanie korekt dawek (wg. fabrycznych danych) odbywa się na: EPS 200A, EPS 708 i EPS 815 Cambox (Bosch), Zapp Diesel Tech, CRU2 i CRU4. Ten ostatni stół probierczy (CRU4) pozwolił nam na poszerzenie oferty o regenerację i sprawdzenie piezoelektrycznych wtryskiwaczy firmy Denso oraz Siemens. Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy? Pracują u nas doświadczeni specjaliści, którzy korzystają z profesjonalnego sprzętu do naprawy wyżej wymienionych podzespołów. Każda naprawa odbywa się w oparciu o fabryczne dokumentacje oraz na oryginalnych nowych częściach. Z czystym sumieniem możemy zaoferować Państwu roczną gwarancję na wszystkie wykonane przez nas usługi. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami z pod zakładki „Kontakt”.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Plac Dworcowy 4
Kod pocztowy: 66-210 Zbąszynek
Współrzędne GPS:
N 52° 14' 33.025'' E 15° 49' 1.315''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.64

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.