25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Zawiercie

Regeneracja wtryskiwaczy w Zawierciu w województwie śląskim

Wszystkich zawiercian oraz mieszkańców okolic Zawiercia zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi warunkami oferty zakładu Bosch Service Pawlik. BS Pawlik to jedna z najnowocześniejszych w Europie i kraju pracowni zajmujących się regeneracją elementów układu zasilania. Od ponad dwóch dekad już pracujemy z silnikami diesla, specjalizując się w regeneracji elementów układu wtryskowego i turbodoładowującego. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii udostępnionych nam przez Bosch, mamy możliwość wykonywać usługi regeneracji w jakości identycznej z regeneracją fabryczną (dokładność do 1 mikrometra). Wykorzystujemy stoły probiercze EPS 205, 708 oraz 815 ze specjalistyczną przystawką Cambox służącą do regenerowania pompowtryskiwaczy układu PD. Prócz tego wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt pomiarowy i analityczny — stacje diagnostyczne, mikroskopy cyfrowe, mierniki elektroniczne i wiele innych specjalistycznych narzędzi, a wszystko w celu uzyskania najwyższej jakości regeneracji. Odzyskanie fabrycznych osiągów wtryskiwacza musi być połączone z utrzymaniem jego wysokiej żywotności, stąd też używamy jedynie oryginalnych części zamiennych. Dzięki współpracy z profesjonalnymi firmami kurierskimi nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, a czas realizacji zamówienia zminimalizowany jest do minimum. Zachęcamy do odwiedzin zakładki "Kontakt" oraz naszej firmy — niezbędne do tego informacje znajdą Państwo właśnie tam.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Zawiercie - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Józefa Piłsudskiego 13
Kod pocztowy: 42-400 Zawiercie
Współrzędne GPS:
N 50° 29' 28.37'' E 19° 25' 31.541''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.