25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Zabłędza

Regeneracja wtryskiwaczy w Zabłędzy w województwie małopolskim.

Witamy i zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy, ulokowanej w Stalowej Woli. Bosch Service Pawlik trudni się w naprawie wtrysków Common Rail takich firm, jak: Bosch, Delphi, Denso i Siemens, a także w regeneracji pompowtryskiwaczy znajdujących się w samochodach osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), pompowtrysków samochodów ciężarowych oraz pomp PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wtryskiwacze są demontowane na części składowe, po czym czyszczone są w myjkach ultradźwiękowych. Uszkodzone uszczelnienia są wymieniane na fabrycznie nowe. W przypadku uszkodzenia gniazda wtryskiwacza, poddawany jest on szczegółowemu sprawdzeniu pod mikroskopem cyfrowym. Uszkodzone gniazdo wymaga wymiany na nowe, co sugerujemy naszym klientom. Stosujemy wyłącznie nowe, oryginalne części producenta dla danego wtrysku. Wtryskiwacze są składane w oparciu o technologię producenta dla danego wtryskiwacza, po czym wykonywany jest pomiar dawki oraz jej korekcja. Wszystkie naprawy, testy oraz korekty dawek przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza pracownia, na tak naprawione wtryski, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom wsi Zabłędza wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Zabłędza - małopolskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Jana Pawła II 2
Kod pocztowy: 33-170 Tuchów
Współrzędne GPS:
49°53'42.0"N 21°03'29.6"E

Oceń: / Aktualna ocena: 4.42

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.