25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Wrocław

Regeneracja wtryskiwaczy we Wrocławiu w województwie dolnośląskim.

Regeneracja wtryskiwaczy Wrocław dolnośląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Wrocław dolnośląskie

 

   Wratislavia, Breslau lub po polsku Wrocław. Jedno z największych miast Polski o ludności przekraczającej 600 tysięcy mieszkańców. Niegdyś stolica księstwa wrocławskiego, dziś, stolica województwa dolnośląskiego. Miasto związane jest z przemysłem, w pełnym tego zwrotu znaczeniu, od 1842 roku, kiedy powstał we Wrocławiu pierwszy odcinek kolei żelaznej w Polsce. Trasa łączyła Wrocław z Oławą. Pierwsze tramwaje (konne) wyjechały na szyny w 1877 roku, a w 1890 roku rozpoczęła się era tramwajów elektrycznych. Okres międzywojenny przyniósł miastu ożywiony rozwój przemysłowy, ponieważ Wrocław stał się jednym z elementów napędowych przemysłu III Rzeszy Niemieckiej. Zniszczone w czasie ofensywy sowieckiej, dopiero w okresie Solidarności znalazło na powrót swoje miejsce w czołówce najlepiej rozwijających się miast w Polsce. Lata ciężkich zmagań z rzeczywistością nagradzane są dopiero teraz, a Wrocław jest określany mianem polskiego centrum biznesowego, a to z uwagi na fakt zagranicznych inwestycji, których we Wrocławiu nie brakuje. Zadbano również o wizerunek kulturalny miasta – w podwrocławskiej miejscowości Ślęża można podziwiać muzeum motoryzacji, w którym znajduje się przeszło 200 unikatowych eksponatów, w tym również najbogatsza w kraju kolekcja Rolls Royce a wszystko to w malowniczym zamku Topacz. Wart uwagi jest także Ślężański Park Krajobrazowy, który w większości znajduje się w miejscowości Sobótka pod Wrocławiem. Wśród terenów na których rozciąga się położenie Wrocławia warto zwiedzić między innymi również Pietrzykowice i Oleśnicę, z której pochodziła cała linia piastowskich biskupów Wrocławia.


   Wrocław to także, równie związany z motoryzacją, handel i transport. We Wrocławiu krzyżują się dwa bardzo ważne szlaki handlowe, t.j. Via Regia oraz Szlak bursztynowy. Położenie Wrocławia jest z tymi szlakami bezpośrednio związane – a w szczególności najstarsza nieprzerwanie zamieszkana jego część – Ostrów Tumski – to właśnie w tych okolicach znajdowało się najwygodniejsze miejsce do przekraczania Odry, co zaowocowało intensywnym przepływem handlarzy i rozwojem lokalnej gospodarki. Wrocław jest niekiedy zwany "Miastem o stu mostach", nie bez powodu zresztą, ponieważ, gdyby nawet przyjąć najbardziej rygorystyczne kryteria oceny budowli, jest ich aż 117. Infrastruktura Wrocławia dostosowana jest (również z pomocą mostów) do obsługi wielu dróg krajowych, wojewódzkich i europejskich, które wpadają do wrocławskiego węzła komunikacyjnego. We Wrocławiu możemy skorzystać z autostrad A4 i A8 (Autostradowa Obwodnica Wrocławia - prowadzi do niej ulica Żmigrodzka), europejskich tras E40 oraz E67. Miastami partnerskimi Wrocławia są między innymi Lwów na Ukrainie, Hradec Kralove w Czechach, Breda w Holandii czy Grodno na Białorusi. Zapraszamy zatem mieszkańców tak ważnego ośrodka infrastruktury krajowej, jakim jest Wrocław do skorzystania z usług zakładu Bosch Service Pawlik. Zajmujemy się naprawą, regeneracją i wymianą elementów wchodzących w skład układu doładowującego i zasilającego silnik diesla. Stąd też dostępny jest u nas szeroki wachlarz usług obejmujących regeneracja wtryskiwaczy Wrocław, pompowtrysków, pomp wysokiego ciśnienia,  pomp jednostkowych PLD oraz turbosprężarek do samochodów wszystkich marek. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt taki jak stoły probiercze EPS 200A, EPS 715, czy EPS 815 z przystawką Cambox, która rozszerza zakres pracy urządzenia o VAG-owskie pompowtryskiwacze. Również wyważarki Schenck, które stosujemy, są zgodne z wytycznymi producenta Melett, którego autoryzacją możemy się poszczycić. Prócz tego w dbałości o najwyższą jakość naszych napraw, korzystamy także z myjek ultradźwiękowych, mikroskopów cyfrowych i specjalistycznych atestowanych narzędzi i mierników. Wszystko w celu zapewnienia 100% zadowolenia z usługi regeneracja wtryskiwaczy Wrocław. Opinie naszych Klientów są w lwiej większości pochlebne. Dobrym przykładem jest nasza oferta regeneracja wtryskiwaczy Oleśnica albo regeneracja wtryskiwaczy Pietrzykowice skąd mamy całkiem pokaźne grono zadowolonych Klientów.

   Oczywiście potwierdzamy nasze słowa gwarancją na 12 miesięcy, bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Wrocław wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej, natomiast informacja o regeneracji wtryskiwaczy Wrocław cena znajduje się w zakładce "Cennik".

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Wrocław - dolnośląskie.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Ciepła 9/11
Kod pocztowy: 11-400 Wrocław
Współrzędne GPS:
N 51° 5' 33.062'' E 17° 2' 8.215''

lub

Poczta Polska
Ulica: Bajana 1
Kod pocztowy: 54-130 Wrocław

Skoro trafiłeś na naszą stronę prawdopodobnie szukałeś:
regeneracja wtryskiwaczy wrocław żmigrodzka

Oceń: / Aktualna ocena: 4.54

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.