25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Wołczyn

Regeneracja wtryskiwaczy w Wołczynie w województwie opolskim

Witamy mieszkańców Wołczyna na stronie głównej firmy Bosch Service Pawlik, świadczącej usługi z zakresu naprawy wtryskiwaczy Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso i Siemens, naprawy pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych produkowanych przez grupę VW (Audi, Seat, Skoda i Volkswagen), regeneracji pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Wołczyn - opolskie. Uruchomiliśmy także pracownię, w której regenerowane są turbiny. Naszą firmę cechuje jakość, cena oraz czas trwania naprawy, który z reguły zamyka się w granicach od jednego do dwóch dni roboczych. Wtryskiwacze są dokładnie czyszczone w myjkach ultradźwiękowych, po czym każdy przechodzi pod cyfrowym mikroskopem, celem dogłębnego sprawdzenia stanu końcówki oraz gniazda wtryskiwacza. Podstawowa naprawa wtryskiwacza, obejmuje wymianę zestawu uszczelnień, uszkodzonych części na fabrycznie nowe oryginalne oraz wyregulowanie wtryskiwacza. Uszkodzone gniazdo wtrysku może zostać wymienione, lecz dopiero w ramach trzeciej fazy wtrysku, gdzie precyzja gra największą rolę. Naprawione w naszym serwisie podzespoły, podlegają 12 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu widocznym w zakładce „Kontakt”.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Dworcowa 34
Kod pocztowy: 46-250, Wołczyn
Współrzędne GPS:
N 51° 0' 54.945'' E 18° 2' 48.396''

 

Oceń: / Aktualna ocena: 4.35

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.