25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Węgierska Górka

Regeneracja wtryskiwaczy w Węgierskiej Górce w województwie śląskim.

Firma Bosch Service Pawlik zaprasza wszystkich wegierskogórzan i mieszkańców okolic Węgierskiej Górki do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej firmy. Zajmujemy się przywracaniem fabrycznej sprawności elementom układu zasilania silnika, co oznacza, że regenerujemy wtryskiwacze, wtryskiwacze Common Rail, pompowtryskiwacze i pompy wysokiego ciśnienia. W naszej pracowni wykorzystujemy jedynie dedykowane do procesu maszyny, takie jak stoły probiercze, stacje diagnostyczne czy mikroskopy cyfrowe co pozwala nam na uzyskiwanie dokładności porównywalnej z regeneracją fabryczną w fabrykach w Niemczech. Dzięki naszej kadrze wykwalifikowanych pracowników, nad przebiegiem zawsze czuwają specjaliści, a wykorzystanie jedynie oryginalnych części zamiennych sprawia, że jesteśmy pewni jakości naszych usług. Chętnie tą pewnością dzielimy się z naszymi Klientami, udzielając rocznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów i dołączając do zregenerowanych urządzeń wydruki wyników wszystkich przeprowadzonych badań. Współpraca z firmami kurierskimi pozwoliła nam na pokrycie zasięgiem naszych usług terytorium całego kraju, a zadowolonych ze współpracy z Bosch Service Pawlik Klientów można znaleźć w każdym niemal większym mieście Polski. Jeśli ktoś z miasta Węgierska Górka jest zainteresowany współpracą, bądź skorzystaniem z naszych usług, serdecznie zachęcamy do odwiedzin zakładki "Kontakt". Znajdą tam Państwo wszystkie niezbędne do kontaktu z Bosch Service Pawlik informacje.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Węgierska Górka - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Zielona 41
Kod pocztowy: 34-350, Węgierska Górka
Współrzędne GPS:
N 49° 36' 15.869'' E 19° 6' 51.396''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.43

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.