25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Ustka

Regeneracja wtryskiwaczy w Ustce w województwie pomorskim.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Ustki do zaznajomienia się oraz skorzystania z oferty naszej firmy, ulokowanej w Stalowej Woli. Firma Bosch Service Pawlik posiada pracownię, która zajmuje się od wielu lat naprawą układów wtryskowych Common Rail. Nasza firma wykonuje profesjonalną regenerację wtryskiwaczy układów Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawę pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, regenerację pompowtrysków samochodów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. W procesie składania, wymianie ulegają wszystkie uszczelnienia, zawarte w konstrukcji wtryskiwacza oraz pompowtryskiwacza. W przypadku podejrzenia uszkodzonego gniazda wtryskiwacza, specjaliści badają dokładnie gniazdo pod cyfrowym mikroskopem. Uszkodzone gniazdo wtryskiwacza wymieniane jest w ramach trzeciej fazy regeneracji. Specjaliści Bosch Service Pawlik składają wtryskiwacze opierając się na technologii danego producenta, a także stosując wyłącznie nowe, oryginalne części. Wszystko odbywa się na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza pracownia, na tak naprawione wtryskiwacze i pompowtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Zalecamy mieszkańcom miasta Ustka wysłanie wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Ustka - pomorskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Kopernika 22
Kod pocztowy: 76-270 Ustka
Współrzędne GPS:
N 54° 35' 5.546'' E 16° 51' 19.535''

lub

Poczta Polska
Ulica: Stanisława Staszica 6
Kod pocztowy: 76-272 Ustka

Oceń: / Aktualna ocena: 4.49

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.