Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Szczecin

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy!
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 1-2 dni
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

 

KUP WTRYSKI LUB POWIERZ REGENERACJĘ SPECJALISTOM!

• Najnowocześniejsza pracownia regeneracji wtryskiwaczy Common Rail w Polsce
• Autoryzacja Bosch Diesel Service – gwarancja jakości – 30 lat doświadczenia
• Posiadamy już gotowe do sprzedaży wtryskiwacze w dużych ilościach i bardzo dobrych cenach
• Oryginalne części firmy Bosch
• Protokół badania wtryskiwacza ze stołu probierczego Bosch EPS 708 oraz Bosch DCI 700 - najnowocześniejszej maszyny w Polsce
• 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów
• Podzespoły odbieramy/wysyłamy codziennie naszym kurierem 
• Sprzedaż w Polsce i za granicą
• Szybki czas realizacji zamówienia

Naprawa i czyszczenie wtryskiwaczy Szczecin

Regeneracja przede wszystkim przywraca wtryskom pełną sprawność, dzięki czemu wykazują w trakcie pracy niemalże fabryczne parametry. Profesjonalna diagnostyka odgrywa tutaj ogromną rolę, gdyż to właśnie na tym etapie znajdywane są źródła usterki, a także ustalany jest tok naprawy. Rezultaty usługi zawdzięczamy głównie czyszczeniu części oraz wymianie niesprawnych elementów składowych. Po demontażu wtrysku, umieszczany jest on w myjce ultradźwiękowej, w której znajduje się także specjalistyczny detergent. Proces ten pozwala na usunięcie z powierzchni wtrysków wszelkich zalegających zanieczyszczeń różnego typu. Po naprawie wtrysk jest sprawdzany podczas bardzo rygorystycznych testów na stole probierczym, dzięki czemu mamy pewność, że pracuje on według wartości zalecanych przez producenta.

Aby skorzystać z usługi regeneracji, nie trzeba przyjeżdżać osobiście do siedziby serwisu, ponieważ przyjmujemy zlecenia wysyłkowe z całej Polski, w tym także ze Szczecina. Jedyne co trzeba zrobić, to skontaktować się z naszym sprzedawcą, zapakować wtryski i przekazać je kurierowi. Po wykonaniu regeneracji, odsyłamy paczkę do Szczecina pod wskazany adres.

Nowe wtryskiwacze Szczecin cena

Szukasz nowych wtryskiwaczy do swojego auta w Szczecinie? Sprawdź ofertę naszego sklepu! - znajdziesz nowe wtryski, złożone z wysokiej jakości komponentów, a do tego w świetnej cenie. Twoje zamówienie realizujemy natychmiast, a wysłane wtryski są gotowe do montażu. Aby prawidłowo dobrać części do swojego modelu samochodu, przygotuj numer VIN i skontaktuj się z naszym sprzedawcą. Nowe wtryskiwacze wyeliminują objawy awarii, takie jak słaba moc i osiągi, szarpanie silnika, czy problem z jego uruchomieniem. Nie zwlekaj z zakupem, przywróć pełną sprawność pojazdu już dziś.

Regeneracja wtryskiwaczy w Szczecinie w województwie zachodniopomorskim

Stettin, Stetinum czy też Szczecin – pod tymi nazwami przez wieki można było znaleźć na mapie miasto nad jeziorem Dąbie nad rzeką Odrą. Początkowo jako łużycka osada rybacka, gdyż wzmianki pojawiają się o Szczecinie już w VII wieku, miastem stał się w roku 1243, kiedy to Barnim I nadał Szczecinowi prawa miejskie. Po raz pierwszy Szczecin w granicach Polski znalazł się jeszcze za panowania Mieszka I który przyłączył do swoich ziem Pomorze. Szczecin co prawda zbuntował się przeciwko przyjęciu chrześcijaństwa i za sprawą buntów wznieconych przez lokalną ludność na całym Pomorzu, Szczecin uniezależnił się od młodego państwa polskiego. Szczecin nim stał się stolicą niezależnego księstwa szczecińskiego, zdążył w międzyczasie trafić pod jurysdykcję Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego. Rozwój technologii szkutniczej i znaczenia handlu międzynarodowego sprawił, że Szczecin przyłączył się do grona miast Hanzy, czyli pierwszej, średniowiecznej wspólnoty ekonomiczno-militarnej. Miasto należało i wciąż należy do najbardziej postępowych miast terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W 1534 roku całe miasto przeszło oficjalnie na luteranizm. Podczas Potopu szwedzkiego miasto zniszczono, głównie ekonomicznie, natomiast późniejsze dzieje Szczecina spisane są już na kartach Prus, do których został wcielony decyzją pokoju w Sztokholmie. Kryzys gospodarczy złagodziła powstająca kolej, a konkretnie połączenie z Berlinem, co dało początek rozwoju drogi żelaznej na Pomorzu. Okres II Wojny Światowej to dla Szczecina był szczególnie ciężki okres, w którego czasie zniszczono 80% zabudowy miasta i niemal cały port. W czasie walki z okupacją komunistyczną naszego kraju w Szczecinie miały miejsce liczne strajki i demonstracje robotnicze. Podobnie jak w przypadku Gdańska, grabieżcza polityka zaborcy i jego późniejszych spadkobierców niemal doszczętnie zniszczyła szczeciński przemysł morski. Na szczęście dziś – po utworzeniu Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park i zakończeniu ogólnoświatowego kryzysu ekonomicznego – Szczecin ze swoimi zakładami Fosfan S.A., Huty Szczecin oraz dofinansowanymi Stoczniami (choć nie wszystkie udało się uratować) staje w czołówce najprężniej rozwijających się miast w kraju. Miasto leżące niemal na granicy z Niemcami jest także węzłem transportowym transeuropejskiego korytarza północ-południe łączącego Skandynawię z portami basenu Morza Śródziemnego.

Wśród wartych polecenia miejsc w Szczecinie, można wymienić miejsca takie jak na przykład Tama Pomorzańska. Jest to ulica biegnąca wzdłuż malowniczego lewego brzegu Odry Zachodniej. Na tym samym brzegu rozłożyły się Police - miasto na północy Szczecina. Miasto znacznie bardziej nadmorskie niż Szczecin - miejsce wypoczynku lokalnej ludności. Będąc w Szczecinie nie można nie odwiedzić Stargardu - miasta na wschód od Szczecina znanego z zabytkowej zabudowy i bardzo charakterystycznego ratusza. Dolina Dolnej Odry i Park Krajobrazowy o tej samej nazwie to kolejny punkt którego nie powinniśmy ominąć wraz z przyległym miastem o nazwie Gryfino.

Nasza specjalistyczna pracownia zajmuje się regeneracją wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, pomp wysokiego ciśnienia oraz turbosprężarek. Przywracamy fabryczne parametry wtryskiwaczom i pompowtryskiwaczom wszystkich marek oraz naprawiamy pompy Common Rail i turbosprężarki. Posiadamy jedną z najnowocześniejszych w Europie pracowni, wyposażoną w sprzęt identyczny z tym, na których urządzenia testowane są w fabrykach producenta. Możemy pochwalić się autoryzacjami producentów takich jak Melett czy Bosch, których rygorystyczne warunki otrzymania autoryzacji same w sobie stanowią gwarancję wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług, niemniej wystawiamy taką gwarancję na piśmie, bez limitu przejechanych kilometrów, na okres jednego roku co jest identyczne z gwarancją na nowe urządzenia. Naszą specjalizacją jest czyszczenie wtryskiwaczy diesel. Szczecin i miasta ościenne znajdą u nas najlepszą ofertę. Dzięki kadrze mechaników znanych między innymi z tytułu Mistrzów Polski Mechaników Samochodowych, maszynom takim jak wyważarki Schenck, stoły probiercze EPS 205A, EPS 708 czy EPS 815 Cambox, a także profesjonalnym stacjom testowym CRU oraz Carbon Zapp udaje nam się osiągać dokładności rzędu dziesiątych części mikrona, co jest dokładnością wielokrotnie większą niż ta, którą dopuszcza sam producent. Bosch Service Pawlik to wszystko, czego potrzebuje Twój diesel. Zachęcamy klientów ze Szczecina do wysłania zdemontowanych wtryskiwaczy lub pompowtryskiwaczy kurierem, co znacząco skróci czas realizacji naprawy. W zakładce „Kontakt” znajdą Państwo numer telefonu do naszej firmy a także adres. Jeśli nie są Państwo bezpośrednio ze Szczecina proszę się nie martwić, oferta regeneracja wtryskiwaczy Szczecin, Police obejmuje w takim samym stopniu. Podobnie sytuacja ma się w przypadku oferty regeneracja wtryskiwaczy Szczecin Gryfino. Również regeneracja wtryskiwaczy Szczecin, Stargard i mieszkańców Stargardu obejmie w nie mniejszym stopniu

Masz pytania? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

Serdecznie zapraszamy do najbliższej placówki Poczty Polskiej lub innego oddziału spedycyjnego DPD, DHL, GLS, INPOST, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Bogurodzicy 1
Kod pocztowy: 70-001 Szczecin
Współrzędne GPS:
N 53° 25 36.736 E 14° 32 54.027
lub
Poczta Polska
Ulica: Fryderyka Chopina 26
Kod pocztowy: 70-001 Szczecin

Przykładowe ulice w Szczecinie: Taczaka, Poniatowskiego, Granitowa, Rapackiego, Tama Pomorzańska, Bohaterów Warszawy, 26 Kwietnia w województwie zachodniopomorskim.

Oceń: / Aktualna ocena: 4.55
Udostępnij wpis

Komentarze

Rymek

Wystawiono 2 lata temu

Jestem użytkownikiem wtryskiwaczy po regeneracji i naprawdę polecam każdemu wykonać ten proces, gdy coś się zepsuje. Jeszcze ta opcja kuriera to super sprawa dla osób mieszkających w Szczecinie.

Czy ta opinia była pomocna?

OSKARR

Wystawiono 4 lata temu

dziękuje za szybką usługę !wszystko na czas!

Czy ta opinia była pomocna?

tola

Wystawiono 4 lata temu

jestem bardzo zadowolona z pompowtryskiwaczy ! dobra robota!

Czy ta opinia była pomocna?

zachariasz

Wystawiono 4 lata temu

Szczecin i regeneracja wtrysków?Hmmm gdzie jest wasza siedziba?

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki