25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Szczecin

Regeneracja wtryskiwaczy w Szczecinie w województwie zachodniopomorskim

Regeneracja wtryskiwaczy Szczecin województwo zachodniopomorskie
Regeneracja wtryskiwaczy Szczecin województwo zachodniopomorskie

 

Stettin, Stetinum czy też Szczecin – pod tymi nazwami przez wieki można było znaleźć na mapie miasto nad jeziorem Dąbie nad rzeką Odrą. Początkowo jako łużycka osada rybacka, gdyż wzmianki pojawiają się o Szczecinie już w VII wieku, miastem stał się w roku 1243, kiedy to Barnim I nadał Szczecinowi prawa miejskie. Po raz pierwszy Szczecin w granicach Polski znalazł się jeszcze za panowania Mieszka I który przyłączył do swoich ziem Pomorze. Szczecin co prawda zbuntował się przeciwko przyjęciu chrześcijaństwa i za sprawą buntów wznieconych przez lokalną ludność na całym Pomorzu, Szczecin uniezależnił się od młodego państwa polskiego. Szczecin nim stał się stolicą niezależnego księstwa szczecińskiego, zdążył w międzyczasie trafić pod jurysdykcję Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego. Rozwój technologi szkutniczej i znaczenia handlu międzynarodowego sprawił, że Szczecin przyłączył się do grona miast Hanzy, czyli pierwszej, średniowiecznej wspólnoty ekonomiczno-militarnej. Miasto należało i wciąż należy do najbardziej postępowych miast terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W 1534 roku całe miasto przeszło oficjalnie na luteranizm. Podczas Potopu szwedzkiego miasto zniszczono, głównie ekonomicznie, natomiast późniejsze dzieje Szczecina spisane są już na kartach Prus, do których został wcielony decyzją pokoju w Sztokholmie. Kryzys gospodarczy złagodziła powstająca kolej, a konkretnie połączenie z Berlinem, co dało początek rozwoju drogi żelaznej na Pomorzu. Okres II Wojny Światowej to dla Szczecina był szczególnie ciężki okres, w którego czasie zniszczono 80% zabudowy miasta i niemal cały port. W czasie walki z okupacją komunistyczną naszego kraju w Szczecinie miały miejsce liczne strajki i demonstracje robotnicze. Podobnie jak w przypadku Gdańska, grabieżcza polityka zaborcy i jego późniejszych spadkobierców niemal doszczętnie zniszczyła szczeciński przemysł morski. Na szczęście dziś – po utworzeniu Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park i zakończeniu ogólnoświatowego kryzysu ekonomicznego – Szczecin ze swoimi zakładami Fosfan S.A., Huty Szczecin oraz dofinansowanymi Stoczniami (choć nie wszystkie udało się uratować) staje w czołówce najprężniej rozwijających się miast w kraju. Miasto leżące niemal na granicy z Niemcami jest także węzłem transportowym transeuropejskiego korytarza północ-południe łączącego Skandynawię z portami basenu Morza Śródziemnego.

 

Wśród wartych polecenia miejsc w Szczecinie, można wymienić miejsca takie jak na przykład Tama Pomorzańska. Jest to ulica biegnąca wzdłuż malowniczego lewego brzegu Odry Zachodniej. Na tym samym brzegu rozłożyły się Police - miasto na północy Szczecina. Miasto znacznie bardziej nadmorskie niż Szczecin - miejsce wypoczynku lokalnej ludności. Będąc w Szczecinie nie można nie odwiedzić Stargardu - miasta na wschód od Szczecina znanego z zabytkowej zabudowy i bardzo charakterystycznego ratusza. Dolina Dolnej Odry i Park Krajobrazowy o tej samej nazwie to kolejny punkt którego nie powinniśmy ominąć wraz z przyległym miastem o nazwie Gryfino.

Przez miasto biegną drogi europejskie E28 oraz E65. Prócz tego znajdziemy tu również drogi krajowe numer 10, 13 oraz 31. Specjalnie więc dla Szczecina, Bosch Service Pawlik przygotował ofertę regeneracja wtryskiwaczy Szczecin, zachodniopomorskie. Nasza specjalistyczna pracownia zajmuje się regeneracją wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, pomp wysokiego ciśnienia oraz turbosprężarek. Przywracamy fabryczne parametry wtryskiwaczom i pompowtryskiwaczom wszystkich marek oraz naprawiamy pompy Common Rail i turbosprężarki. Posiadamy jedną z najnowocześniejszych w Europie pracowni, wyposażoną w sprzęt identyczny z tym, na których urządzenia testowane są w fabrykach producenta. Możemy pochwalić się autoryzacjami producentów takich jak Melett czy Bosch, których rygorystyczne warunki otrzymania autoryzacji same w sobie stanowią gwarancję wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług, niemniej wystawiamy taką gwarancję na piśmie, bez limitu przejechanych kilometrów, na okres jednego roku co jest identyczne z gwarancją na nowe urządzenia. Naszą specjalizacją jest czyszczenie wtryskiwaczy diesel. Szczecin i miasta ościenne znajdą u nas najlepszą ofertę. Dzięki kadrze mechaników znanych między innymi z tytułu Mistrzów Polski Mechaników Samochodowych, maszynom takim jak wyważarki Schenck, stoły probiercze EPS 205A, EPS 708 czy EPS 815 Cambox, a także profesjonalnym stacjom testowym CRU oraz Carbon Zapp udaje nam się osiągać dokładności rzędu dziesiątych części mikrona, co jest dokładnością wielokrotnie większą niż ta, którą dopuszcza sam producent. Bosch Service Pawlik to wszystko, czego potrzebuje Twój diesel. Zachęcamy klientów ze Szczecina do wysłania zdemontowanych wtryskiwaczy lub pompowtryskiwaczy kurierem, co znacząco skróci czas realizacji naprawy. W zakładce „Kontakt” znajdą Państwo numer telefonu do naszej firmy a także adres. Jeśli nie są Państwo bezpośrednio ze Szczecina proszę się nie martwić, oferta regeneracja wtryskiwaczy Szczecin, Police obejmuje w takim samym stopniu. Podobnie sytuacja ma się w przypadku oferty regeneracja wtryskiwaczy Szczecin Gryfino. Również regeneracja wtryskiwaczy Szczecin, Stargard i mieszkańców Stargardu obejmie w nie mniejszym stopniu


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Bogurodzicy 1
Kod pocztowy: 70-001 Szczecin
Współrzędne GPS:
N 53° 25' 36.736'' E 14° 32' 54.027''lub

Poczta Polska
Ulica: Fryderyka Chopina 26
Kod pocztowy: 70-001 Szczecin

 Jeśli znaleźliście Państwo naszą stronę prawdopodobnie szukaną frazą było:
regeneracja wtryskiwaczy szczecin tama pomorzańska

Oceń: / Aktualna ocena: 4.55

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.