25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Stręgoborzyce

Regeneracja wtryskiwaczy w Stręgoborzycach w województwie małopolskim.

Zachęcamy klientów ze Stręgoborzyc do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasza firma to Bosch Service Pawlik, ulokowana w Stalowej Woli na podkarpaciu. Wykonujemy profesjonalną regenerację wtryskiwaczy Common Rail takich marek, jak: Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens. Nasza specjalistyczna pracownia zajmuje się również naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat, Skoda oraz naprawą pompowtrysków samochodów ciężarowych i pompy PLD firmy Bosch. Każdy wtryskiwacz jest rozbierany na części składowe, które zostają wyczyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Uszkodzone uszczelnienia są wymieniane na oryginalne nowe. Gdy zachodzi podejrzenie uszkodzenia gniazda wtryskiwacza, jest ono dogłębnie badane pod cyfrowym mikroskopem. Wszystkie wtryskiwacze składane są według technologii producenta danego wtryskiwacza, wyłącznie na oryginalnych częściach. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych oraz profesjonalnych urządzeniach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po dokonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz montowany jest na maszynie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwala nam z czystym sumieniem udzielić na tak naprawione wtryskiwacze 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Zachęcamy mieszkańcom wsi Stręgoborzyce wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni kurierem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Stręgoborzyce - małopolskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Wawrzeńczyce 385
Kod pocztowy: 32-125 Wawrzeńczyce
Współrzędne GPS:
50°06'26.6"N 20°18'26.6"E

Oceń: / Aktualna ocena: 4.38

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.