25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) - Sochaczew

Regeneracja wtryskiwaczy w Sochaczewie w województwie mazowieckim

Zapraszamy wszystkich klientów z Sochaczewa i okolic do skorzystania z usług firmy Bosch Service Pawlik. BS Pawlik to uznana na rynku, zwłaszcza w branży silników wysokoprężnych firma, zajmująca się regeneracją i naprawą układów zasilania i doładowania silnika. Wśród świadczonych przez nas usług znajdą Państwo regeneracje wtryskiwaczy i pompowtrysków, naprawę i regenerację pomp wysokiego ciśnienia i pomp jednostkowych PLD. Dzięki doświadczeniu nabytemu przez lata oraz świetnie wyposażonej pracowni świadczymy nasze usługi na najwyższym europejskim poziomie. Wysoką jakość naszym Klientom gwarantują dedykowane przez producenta do podobnych napraw stoły probiercze Bosch EPS, stacje diagnostyczne umożliwiające szczegółową analizę pracy wtryskiwaczy oraz cyfrowe narzędzia, które wykorzystujemy w pracy (między innymi mikroskopy cyfrowe i elektroniczne klucze dynamometryczne). Dzięki doświadczeniu naszych pracowników i wykorzystaniu jedynie oryginalnych części zamiennych mamy pewność, że nasze usługi cechują się najwyższą jakością i skutecznością, niemniej, aby podzielić się tą pewnością z naszymi Klientami, z przyjemnością udzielamy rocznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów na wszystkie wykonane przez nas naprawy.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Sochaczew - mazowieckie

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Adama Mickiewicza 5
Kod pocztowy: 96-500, Sochaczew
Współrzędne GPS:
N 52° 12' 59.404'' E 20° 13' 55.561''

lub

 

Ulica: Targowa 18
Kod pocztowy: 96-500, Sochaczew

Oceń: / Aktualna ocena: 4.44

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.