25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Sława

Regeneracja wtryskiwaczy w Sławie w województwie lubuskim

Mieszkańców Sławy i okolic, witamy na odnowionej stronie internetowej firmy Bosch Service Pawlik, świadczącej usługi z zakresu regeneracji wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), regeneracji turbosprężarki, regeneracji pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych, produkcji VW (Audi, Seat, Skoda i Volkswagen), naprawy pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Sława - lubuskie. Wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze są za każdym razem skrupulatnie czyszczone w myjkach ultradźwiękowych oraz badane później pod cyfrowym mikroskopem. Wyeksploatowane części, wymieniane są na nowe oryginalne, co gwarantuje najwyższą jakość i dokładność naprawy. Uszkodzona końcówka oraz gniazdo wtrysku, mogą zostać zakwalifikowane do wymiany na oryginalne nowe, w ramach trzeciej fazy regeneracji wtryskiwacza. Taka naprawa, co prawa trochę kosztuje, ale daje pewność długotrwałej pracy wtryskiwacza. Sztab wyszkolonych pracowników dba o to, aby każdy wtryskiwacz oraz pompowtryskiwacz został jak najdokładniej ustawiony oraz sprawdzony. Pracujemy na stołach probierczych firmy Bosch (EPS 200A, EPS 708 i EPS 815 z przystawką Cambox), które są bezkonkurencyjne w tej branży. Prosimy o wysłanie do naszej firmy już wymontowane wtryskiwacze lub inne podzespoły, co oszczędzi Państwu czas podróży oraz poniesionych kosztów.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Waryńskiego 29/31
Kod pocztowy: 67-410 Sława
Współrzędne GPS:
N 51° 52' 48.028'' E 16° 4' 15.039''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.