25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Skoczów

Regeneracja wtryskiwaczy w Skoczowie w województwie śląskim.

Zapraszamy wszystkich skoczowian oraz mieszkańców okolic Skoczowa do skorzystania z wyjątkowej ofert specjalistycznej pracowni regeneracji Bosch Service Pawlik. Jesteśmy autoryzowanym punktem Diesel Service Boscha, co oznacza, że świadczymy niemal wszystkie usługi (nie obejmują one pomp rozdzielaczowych starego typu) dotyczące obsługi, konserwacji i naprawy silników diesla, a specjalizujemy się w układach zasilania silnika, w postaci regeneracji wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp. Zlecenia wykonujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszego dostępnego w technologii odtwórczej sprzętu, dedykowanego do podobnego typu napraw przez producenta. Pracujemy z wykorzystaniem stołów probierczych EPS (205, 708 oraz 815), stacji diagnostycznych, mikroskopów cyfrowych i elektronicznie wysterowanych narzędzi, wszystko dla zachowania rygorystycznych standardów regeneracji. Nasi pracownicy to kadra o wieloletnim doświadczeniu i szerokiej wiedzy, co w połączeniu z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych stanowi niepodważalną gwarancję wysokiej jakości. Oczywiście, aby zapewnić również Klientów o wysokiej jakości naszych usług, każdy zregenerowany przez nas wtryskiwacz, czy pompowtryskiwacz objęty jest roczną gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów. Prócz tego wraz ze zregenerowanym urządzeniem Klient może liczyć na wydruki z przeprowadzonych badań oraz specjalny kod QR, który umożliwi dostęp do bazy danych programu kontroli jakości Bosch Quality Scan. Zainteresowanych naszą ofertą z miasta Skoczów, zapraszam do strony "Kontakt" do której odnośnik można znaleźć w górnej części strony, tam znajdą Państwo informacje n.t. kontaktu, lokalizacji naszej firmy i wskazówki dojazdu.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Skoczów - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Adama Mickiewicza 14
Kod pocztowy: 43-430 Skoczów
Współrzędne GPS:
N 49° 47' 56.378'' E 18° 47' 11.185''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.49

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.