25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Sianów

Regeneracja wtryskiwaczy w Sianowie w województwie zachodniopomorskim

Firma Bosch Service Pawlik pragnie zaprosić mieszkańców miasta Sianów do skorzystania z usługi regeneracji wtryskiwaczy Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso i Siemens, regeneracji pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat oraz Skoda), regeneracji pompowtryskiwaczy samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Naszą ofertę uzupełnia profesjonalna regeneracja turbosprężarki. Nasi wykwalifikowani pracownicy pracują na nowoczesnych oraz profesjonalnych urządzeniach firmy Bosch (EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox), a także na Zapp Diesel Tech oraz CRU2. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Sianów - zachodniopomorskie. Zaawansowane narzędzia i przyrządu w połączeniu z oryginalną technologią montażową wtryskiwaczy, pozwala naszym specjalistom na naprawę wtryskiwaczy na najwyższym możliwym poziomie. Wszystkie naprawy opierają się wyłącznie na oryginalnych nowych częściach, co gwarantuje wysoką jakość. Nasz serwis udziela 12 miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, co również jest korzystne z punktu widzenia klientów, którzy robią duże przebiegi w dość krótki okresie eksploatacji. W celu przekazania nam uszkodzonych części, polecamy wysłanie ich do naszej pracowni kurierem. Zachęcamy do kontaktu z naszą pracownią, na wszelkie pytania odpowiemy! Informacje kontaktowe do naszej firmy, znajdują się w zakładce „Kontakt” na stronie internetowej.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Armii Polskiej 37
Kod pocztowy: 76-004 Sianów
Współrzędne GPS:
N 54° 13' 35.72'' E 16° 17' 31.289''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.54

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.