25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Rudnik

Regeneracja wtryskiwaczy w Rudniku w województwie mazowieckim.

Specjalistyczna pracownia Bosch Service Pawlik ma przyjemność zaprosić wszystkich rudniczan oraz mieszkańców okolic Rudnika do zapoznania się ofertą zakładu. Jesteśmy firmą zajmująca się silnikami diesla, a specjalizująca się w regeneracji elementów układu zasilania silnika. Przywracamy fabryczne osiągi urządzeniom takim jak wtryskiwacze Common Railpompowtryskiwacze, pompy zasilające układ paliwowy, czyli pompy wysokiego ciśnienia Common Rail i jednostkowe pompy PLD. Wszystkich napraw dokonujemy na urządzeniach dedykowanych do takich napraw przez producentów, stąd też w naszej pracowni można znaleźć stoły probiercze EPS, modele 205, 708 i 815 z dedykowaną do pompowtryskiwaczy przystawką Cambox. Nasi pracownicy, wykwalifikowana kadra specjalistów, podczas przeprowadzania badań i prowadzenia regeneracji urządzeń wykorzystują tylko wysokiej jakości sprzęt i oryginalne części, których wytrzymałość w porównaniu do nieoryginalnych części może być nawet kilkanaście razy większa. Wszystkie te wymienione czynniki razem sprawiają, że jesteśmy wysoce pewni naszej jakości i jakości wykonywanych przez nas usług. Aby pewność ta udzieliła się również naszym Klientom, wszystkie zregenerowane przez nasz części otrzymują pakiet dokumentów, w postaci wydruków z badań przeprowadzonych na maszynach, dostępu do bazy danych Bosch Quality Scan, a także oczywiście gwarancji obejmującej urządzenie na rok, bez limitu przejechanych kilometrów. Jeśli zainteresowaliśmy mieszkańców miasta Rudnik naszą ofertą, zachęcamy, by zajrzeć do zakładki "Kontakt", tam znajdują się wszystkie informacje na temat dojazdu i wszystkie dane teleadresowe.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Rudnik - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Reymonta
Kod pocztowy: 64-330 Opalenica
Współrzędne GPS:
52°18'30.0"N 16°24'52.5"E

Oceń: / Aktualna ocena: 4.56

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.