25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) - Raszyn

Regeneracja wtryskiwaczy w Raszynie w województwie mazowieckim

Zapraszamy wszystkich mieszkańców wsi Raszyn oraz okolicznych miejscowości do zapoznania się z ofertą naszej pracowni. Autoryzowana Stacja Obsługi pojazdów oraz zakład regeneracji wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp Common Rail zaprasza mieszkańców Raszyna i okolicznych miejscowości do skorzystania z wyjątkowej oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa. Nasz zakład specjalizuje się w silnikach diesla, prowadzimy pełną obsługę takich jednostek napędowych, a na nasze naprawy i regeneracje udzielamy rocznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Pewność, że świadczone przez nas usługi to najwyższy europejski poziom, dają nam: wykwalifikowana, uhonorowana w konkursach (Mistrzowie Polski) kadra, sprzęt dedykowany do podobnych napraw przez producenta, identyczny z tym jaki wykorzystywany jest w procesie produkcji — stoły probiercze EPS, stacje diagnostyczne, mikroskopy cyfrowe oraz wykorzystanie przez nas jedynie oryginalnych części zamiennych wprost od producenta. Ze wszystkich napraw i przeprowadzonych działań otrzymują Państwo raport, a koszty ustalane są uprzednio z Klientem. Zapraszamy do górnej części strony, gdzie znajdą Państwo zakładkę Kontakt, a w niej wszystko potrzebne do kontaktu dane.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Raszyn - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Targowa 3A
Kod pocztowy: 05-870, Błonie
Współrzędne GPS:
N 52° 11' 42.097'' E 20° 36' 37.371''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.46

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.