25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Radlin

Regeneracja wtryskiwaczy w Radlinie w województwie śląskim.

Zapraszamy wszystkich radlinian oraz mieszkańców okolic Radlina do zapoznania się z ofertą naszej firmy Bosch Service Pawlik. Jesteśmy specjalistyczną pracownią regeneracji wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp wysokiego ciśnienia, czyli elementów wchodzących w skład układu zasilania silnika diesla. W silnikach wysokoprężnych specjalizujemy się już od przeszło 20 lat, a ścisła współpraca z firmą Bosch sprawiła, że prócz profesjonalnego sprzętu wprost od producenta spełniającego najwyższe standardy produkcji, zdobyliśmy również doświadczenie i umiejętności niezbędne w tej wymagającej szczególnej precyzji pracy. Wykorzystujemy specjalistyczne stoły probiercze, stacje diagnostyczne oraz cyfrowy sprzęt pomiarowy, co pozwala nam uzyskać dokładność identyczną, jak podczas regeneracji fabrycznej, a wykorzystanie jedynie oryginalnych części sprawia, że prócz doskonałych osiągów, naszym regenerowanym produktom zapewniamy żywotność podobną do tej, jaką cechują się nowe urządzenia. Oczywiście wszystkie wyniki naszych badań diagnostycznych dołączane są do testowanego urządzenia, a po regeneracji, również opiewająca na 12 miesięcy gwarancja, bez limitu przejechanych kilometrów. Jako dodatkową zaletę korzystania z naszych usług, jest dostęp do bazy danych Bosch Quality Scan, mobilnego akcesorium do identyfikacji regenerowanych części. Zainteresowanych z miasta Radlin zachęcamy do odwiedzenia zakładki "Kontakt" w której są wszystkie informacje na temat naszej firmy i kontaktu.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Radlin - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Wojciecha Korfantego 3
Kod pocztowy: 44-310, Radlin
Współrzędne GPS:
N 50° 3' 1.076'' E 18° 28' 26.899''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.52

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.