25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Poznań

Regeneracja wtryskiwaczy w Poznaniu w województwie wielkopolskim

Regeneracja wtryskiwaczy Poznań województwo wielkopolskie
Regeneracja wtryskiwaczy Poznań województwo wielkopolskie

 

   Miasto na prawach powiatu znane jako Posen w Niemczech, Posnania w łacińskich zapisach oraz w naszym rodzimym języku jako Poznań, to piąte pod względem wielkości miasto w Polsce, stolica województwa wielkopolskiego. Jest jednocześnie jednym z najstarszych polskich miast, ponieważ prawa miejskie posiada od roku 1253. W czasie rewolucji przemysłowej znalazł się pod zaborem pruskim, więc produkcja praktycznie nie znajdowała się w polskich rękach, a jedyne działające polskie zakłady to były gorzelnie i cukrownie. Dopiero pod koniec XIX wieku ruszyły produkcje w innych dziedzinach niż przetwórstwo rolnicze.

 Wokół Poznania swoje miejsce znalazły liczne wioski i miejscowości jak na przykład Komorniki w której to wsi można podziwiać Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Spożywczego. Innym przykładem jest Swarzędz w którym można podziwiać zabytkowy zegar na wieżyczce ratusza. Warto wspomnieć także o dzielnicach Poznania - i najciekawszej - Smochowicach. Smochowice to niemal całe osobne miasto ze szpitalami, szkołami i restauracjami. Podczas zwiedzania koniecznie warto zajrzeć na ulicę Dąbrowskiego, piękna jest także ulica Białośliwska.

   W 1918 roku powstały Zakłady Sprzętu Motoryzacyjnego, których pozostałości do dziś zachowane zostały w poznańskiej Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego. Powstała ona w 1966 jako efekt połączenia ZSM z WKS i włączenia powstałego po fuzji zakładu w struktury ZPC URSUS, do dziś zajmuje się tworzeniem osprzętu do silników diesla. Produkcja motoryzacyjna znalazła swoje miejsce również w Wojskowych Zakładach Motoryzacyjnych. Tworzone tam konstrukcje znajdowały przez lata zastosowanie w polskiej armii, ostatnio stosowane również przy modernizacji Leopardów. Poznań pełni również związane z motoryzacją funkcje kulturalne, na przykład Muzeum Motoryzacji Automobilklubu Wielkopolskiego organizuje wystawy z udziałem zabytkowych samochodów, ewidentnie dążąc do stworzenia muzeum motoryzacji. Specjalnie dla tak oddanego motoryzacji miastu chcielibyśmy przedstawić naszą wyjątkową ofertę. Pracownia Bosch Service Pawlik to uznany nie tylko w regionie, ale również w całej Polsce zakład regeneracji układów doładowujących i zasilających, pracujących w silniku diesla. Zajmujemy się przywracaniem fabrycznych osiągów urządzeniom i podzespołom wchodzących w skład wymienionych układów: turbosprężarkom, pompowtryskiwaczom, pompom wysokiego ciśnienia oraz wtryskiwaczom. Specjalizujemy się w usłudze regeneracja wtryskiwaczy. Poznań, opinie poznaniaków, są dla nas bardzo ważne i dbamy o zadowolenie naszych Klientów z Poznania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z silnikami samozapłonowymi, a nasza kadra składa się, między innymi, ze zwycięzców Mistrzostw Polski, która w swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt dedykowany przez Bosch i Melett zakładom, które posiadają ich autoryzacje. Bosch Service Pawlik posiada obydwie autoryzacje, a spełnienie rygorystycznych warunków otrzymania takiej autoryzacji, to gwarancja najwyższej jakości naszych usług. Jeśli nie jesteście Państwo bezpośrednio z Poznania, proszę się nie martwić - usługa regeneracja wtryskiwaczy Poznań, Komorniki obejmuje również. 

 

   Oczywiście wystawiamy taki dokument na piśmie, na okres 12 miesięcy (zarówno regeneracja wtryskiwaczy jak i turbosprężarek), bez sztucznych limitów przejechanych kilometrów. Stoły probiercze EPS 200A, 708, 815 Cambox, wyważarki Schenck, maszyny Carbon ZAPP i CRU2, wysokiej jakości ultradźwiękowe i termochemiczne myjki oraz wykorzystanie jedynie oryginalnych części zamiennych daje nam pewność, a Państwu gwarancję zadowolenia z naszej pracy. Proponujemy mieszkańcom miasta Poznań wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Poznań - wielkopolskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Chociszewskiego 18
Kod pocztowy: 60-101, Poznań
Współrzędne GPS:
N 52° 23' 31.564'' E 16° 53' 31.842''

 

lub

 

Ulica: Piątkowska 123A
Kod pocztowy: 60-101 Poznań

Jeśli jesteś na naszej stronie możliwe że szukałeś:
regeneracja wtryskiwaczy poznań białośliwska
regeneracja wtryskiwaczy poznań swarzędz
regeneracja wtryskiwaczy poznań smochowice

Oceń: / Aktualna ocena: 4.40

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.