25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Pępowo

Regeneracja wtryskiwaczy w Pępowie w województwie pomorskim.

Serdecznie witamy mieszkańców wsi Pępowo oraz okolic na stronie internetowej pracowni Bosch Service Pawlik. Nasza firma ulokowana jest w Stalowej Woli na podkarpaciu i prowadzimy wysyłkową regenerację wtryskiwaczy układów Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawę pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, regenerację pompowtrysków samochodów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wtryski a także pompowtryski są rozbierane na części składowe, po czym czyszczone są w myjkach ultradźwiękowych. Gniazdo wtryskiwacza jest szczegółowo oglądane pod cyfrowym mikroskopem, a jeżeli jest uszkodzone to niezwłocznie zawiadamiamy o tym klienta. Zalecamy wtedy trzecią fazę regeneracji, gdzie wymianie podlega właśnie gniazdo wtrysku. Wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze są składane wyłącznie na nowych, oryginalnych częściach, według technologii producenta. Wszystkie testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Na tak naprawione wtryski i pompowtryskiwacze udzielamy 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom wsi Pępowo wysłanie zdemontowanych pompowtryskiwaczy i wtryskiwaczy do naszej pracowni kurierem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Pępowo - pomorskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Klonowa 12
Kod pocztowy: 80-297 Banino
Współrzędne GPS:
N 54° 23' 37.496'' E 18° 24' 24.569''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.48

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.