25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Pasłęk

Regeneracja wtryskiwaczy w Pasłęku w województwie warmińsko-mazurskim

Zachęcamy serdecznie wszystkich mieszkańców Pasłęka do zapoznania się z ofertą naszej specjalistycznej pracowni Bosch Service Pawlik. Nasza firma ulokowana jest w Stalowej Woli, dlatego zalecamy Państwu wysłanie zdemontowanych wtryskiwaczy lub pompowtryskiwaczy do naszej firmy za pomocą kuriera. Od kilkunastu lat zajmujemy się profesjonalną naprawą wtryskiwaczy CR firmy Bosch, Delphi, Denso i Siemens, naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW (Audi, Volkswagen, Seat i Skoda), regeneracją pompowtryskiwaczy samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Jedna z naszych pracowni zajmuje się także regeneracją turbosprężarek. Miesięcznie do naszej firmy trafia ponad 800 sztuk wtryskiwaczy, co świadczy o poziomie naszych usług. Pomimo tak wielkiej ilości wtryskiwaczy, średni czas regeneracji każdego wtryskiwacza wynosi od jednego do dwóch dni roboczych. Wszystkie podzespoły regenerowane są na nowych oryginalnych częściach, w oparciu o technologię danego producenta wtrysku. Testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Ostatecznie wtryskiwacz jest sprawdzany pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku na Zapp Diesel Tech lub CRU2. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Pasłęk - warmińsko-mazurskie. Na tak zregenerowane wtryskiwacze i pompowtryskiwacze udzielamy 12 – miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Wszelkie informacje odnośnie adresu jak i kontaktu z nami, znajdą Państwo w zakładce Kontakt na naszej stronie internetowej.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Władysława Jagiełły 13
Kod pocztowy: 14-400 Pasłęk
Współrzędne GPS:
N 54° 3' 49.111'' E 19° 39' 28.134''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.48

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.