25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Oława

Regeneracja wtryskiwaczy w Oławie w województwie dolnośląskim.

We wschodniej części województwa dolnośląskiego leży miasto, którego korzenie sięgają jeszcze XII wieku. Na przełomach wieków miasto nosiło różne nazwy, z niemieckiego Ohlau, z łaciny Olavia lub w naszym rodzimym języku Oława. Prawa miejskie otrzymała w 1234 roku, leży nad trzema rzekami – Odrą i Oławą, które przepływają przez miasto i rzeką Zieloną, która wyznacza granicę miasta z południowo-zachodniej strony. Warto jednak zaznaczyć, że zapiski o mieście Olaua pojawiają się już wśród dokumentów wydanych przez papieża Innocentego III w 1201 roku. Historię tego miasta najłatwiej określić jako burzliwą – wielokrotnie niszczone, w czasie najazdów Mongołów, Husytów, przez głód, epidemie dżumy (w 1437 i 1588) i pożary. Ponownie zniszczona przez Szwedów w połowie XVII wieku, wraz z rozbiorem pruskim trafiła pod jurysdykcję Królestwa Prus. Oława, jak większość miast Dolnego Śląska, bardzo intensywnie parała się przemysłem włókienniczym we wszystkich okresach swojego istnienia. Po wojnach pruskich intensywnie germanizowane jednak zachowało tradycje i język polski z powodu natywnej ludności ściśle związanej z polską kulturą i tradycją. Historia powojenna miasta jest znacznie mniej burzliwa niż jego epokowe dzieje. Wśród zakładów przemysłowych, które prężnie funkcjonują w mieście, należy zdecydowanie wymienić Autoliv Poland, który produkuje systemy bezpieczeństwa do samochodów oraz Tabex produkujący części do samochodów. Przez miasto biegnie droga krajowa nr 94 oraz drogi wojewódzkie, a na Odrze prężnie funkcjonuje Oławski Węzeł Wodny, który jest częścią odrzańskiej drogi wodnej. Dla mieszkańców Oławy, związanych tak bardzo z motoryzacją, przygotowaliśmy w Bosch Service Pawlik specjalną ofertę. Nasz zakład zajmuje się regeneracją elementów układu zasilania i doładowania silnika. Naprawiamy wtryskiwacze i pompowtryskiwacze, regenerujemy turbosprężarki i pompy wysokiego ciśnienia wszystkich marek. Posiadamy niezbędną wiedzę i zaplecze technologiczne, a doskonałym potwierdzeniem naszych możliwości są autoryzacje udzielone nam przez Melett i Bosch – przodujących producentów turbosprężarek i układów Common Rail. Nasz sprzęt, doświadczona kadra i najnowocześniejsze technologie takie jak Bosch Quality Scan to gwarancja jakości, której udzielamy na piśmie, na rok, bez limitu przejechanych kilometrów. Bosch Service Pawlik, wszystko, czego potrzebuje Twoje auto. Polecamy mieszkańcom miasta Oława wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Oława - dolnośląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: 1 Maja 21
Kod pocztowy: 55-200 Oława
Współrzędne GPS:
N 50° 56' 18.468'' E 17° 17' 55.493'''


lub

Poczta Polska
Ulica: Jarosława Iwaszkiewicza 9
Kod pocztowy: 55-203 Oława

Oceń: / Aktualna ocena: 4.50

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.