Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Oława

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy!
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 1-2 dni
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Oława

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

KUP WTRYSKI LUB POWIERZ REGENERACJĘ SPECJALISTOM!

• Najnowocześniejsza pracownia regeneracji wtryskiwaczy Common Rail w Polsce
• Autoryzacja Bosch Diesel Service – gwarancja jakości – 30 lat doświadczenia
• Posiadamy już gotowe do sprzedaży wtryskiwacze w dużych ilościach i bardzo dobrych cenach
• Oryginalne części firmy Bosch
• Protokół badania wtryskiwacza ze stołu probierczego Bosch EPS 708 oraz Bosch DCI 700 - najnowocześniejszej maszyny w Polsce
• 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów
• Przyjmujemy zlecenia wysyłkowe
• Podzespoły odbieramy/wysyłamy codziennie naszym kurierem
• Sprzedaż w Polsce i za granicą
• Szybki czas realizacji zamówienia

Czy uszkodzony wtrysk może uszkodzić silnik? Oława

Tak, uszkodzony wtryskiwacz w silniku Diesla może spowodować poważne problemy z silnikiem i w końcu doprowadzić do jego uszkodzenia, jeśli nie zostanie naprawiony lub wymieniony na czas. Głównym zadaniem wtryskiwacza w silniku Diesla jest wstrzykiwanie paliwa do komory spalania, w odpowiednim momencie i z odpowiednią ilością paliwa. Uszkodzony wtryskiwacz może prowadzić do nierównomiernego wtrysku paliwa, co może spowodować szereg problemów w silniku. Na przykład, wtryskiwacz z uszkodzoną iglicą lub zatkany wtryskiwacz może powodować nieregularne spalanie paliwa, co prowadzi do powstawania sadzy i osadów w silniku, które z czasem mogą doprowadzić do uszkodzenia cylindrów, tłoków i innych elementów silnika. Uszkodzony wtryskiwacz może również powodować niedostateczną ilość paliwa, co prowadzi do spadku mocy silnika i zwiększonej emisji spalin. Dlatego w przypadku wystąpienia problemów z wtryskiwaczami w silniku Diesla, ważne jest, aby jak najszybciej skonsultować się z mechanikiem i wykonać odpowiednie naprawy. W przypadku poważnych problemów, konieczna może być wymiana całego zestawu wtryskiwaczy, aby zapewnić prawidłową pracę silnika i uniknąć dalszych uszkodzeń.

Aby skorzystać z usługi regeneracji, nie trzeba przyjeżdżać osobiście do siedziby serwisu, ponieważ przyjmujemy zlecenia wysyłkowe z całej Polski, w tym także z Oławy. Jedyne co trzeba zrobić, to skontaktować się z naszym sprzedawcą, zapakować wtryski i przekazać je kurierowi. Po wykonaniu regeneracji, odsyłamy paczkę do Oławy pod wskazany adres.

Nowe wtryskiwacze Oława cena

Szukasz nowych wtryskiwaczy do swojego auta w Oławie? Sprawdź ofertę naszego sklepu! - znajdziesz nowe wtryski, złożone z wysokiej jakości komponentów, a do tego w świetnej cenie. Twoje zamówienie realizujemy natychmiast, a wysłane wtryski są gotowe do montażu. Aby prawidłowo dobrać części do swojego modelu samochodu, przygotuj numer VIN i skontaktuj się z naszym sprzedawcą. Nowe wtryskiwacze wyeliminują objawy awarii, takie jak słaba moc i osiągi, szarpanie silnika, czy problem z jego uruchomieniem. Nie zwlekaj z zakupem, przywróć pełną sprawność pojazdu już dziś.

Regeneracja wtryskiwaczy w Oławie w województwie dolnośląskim

We wschodniej części województwa dolnośląskiego leży miasto, którego korzenie sięgają jeszcze XII wieku. Na przełomach wieków miasto nosiło różne nazwy, z niemieckiego Ohlau, z łaciny Olavia lub w naszym rodzimym języku Oława. Prawa miejskie otrzymała w 1234 roku, leży nad trzema rzekami – Odrą i Oławą, które przepływają przez miasto i rzeką Zieloną, która wyznacza granicę miasta z południowo-zachodniej strony. Warto jednak zaznaczyć, że zapiski o mieście Olaua pojawiają się już wśród dokumentów wydanych przez papieża Innocentego III w 1201 roku. Historię tego miasta najłatwiej określić jako burzliwą – wielokrotnie niszczone, w czasie najazdów Mongołów, Husytów, przez głód, epidemie dżumy (w 1437 i 1588) i pożary. Ponownie zniszczona przez Szwedów w połowie XVII wieku, wraz z rozbiorem pruskim trafiła pod jurysdykcję Królestwa Prus. Oława, jak większość miast Dolnego Śląska, bardzo intensywnie parała się przemysłem włókienniczym we wszystkich okresach swojego istnienia. Po wojnach pruskich intensywnie germanizowane jednak zachowało tradycje i język polski z powodu natywnej ludności ściśle związanej z polską kulturą i tradycją. Historia powojenna miasta jest znacznie mniej burzliwa niż jego epokowe dzieje. Wśród zakładów przemysłowych, które prężnie funkcjonują w mieście, należy zdecydowanie wymienić Autoliv Poland, który produkuje systemy bezpieczeństwa do samochodów oraz Tabex produkujący części do samochodów. Przez miasto biegnie droga krajowa nr 94 oraz drogi wojewódzkie, a na Odrze prężnie funkcjonuje Oławski Węzeł Wodny, który jest częścią odrzańskiej drogi wodnej. Dla mieszkańców Oławy, związanych tak bardzo z motoryzacją, przygotowaliśmy w Bosch Service Pawlik specjalną ofertę. Nasz zakład zajmuje się regeneracją elementów układu zasilania i doładowania silnika. Naprawiamy wtryskiwacze i pompowtryskiwacze, regenerujemy turbosprężarki i pompy wysokiego ciśnienia wszystkich marek. Posiadamy niezbędną wiedzę i zaplecze technologiczne, a doskonałym potwierdzeniem naszych możliwości są autoryzacje udzielone nam przez Melett i Bosch – przodujących producentów turbosprężarek i układów Common Rail. Nasz sprzęt, doświadczona kadra i najnowocześniejsze technologie takie jak Bosch Quality Scan to gwarancja jakości, której udzielamy na piśmie, na rok, bez limitu przejechanych kilometrów. Bosch Service Pawlik, wszystko, czego potrzebuje Twoje auto. Polecamy mieszkańcom miasta Oława wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Masz pytania? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

Serdecznie zapraszamy do najbliższej placówki Poczty Polskiej lub innego oddziału spedycyjnego DPD, DHL, GLS, INPOST, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: 1 Maja 21
Kod pocztowy: 55-200 Oława
Współrzędne GPS:
N 50° 56' 18.468'' E 17° 17' 55.493'''

lub

Poczta Polska
Ulica: Jarosława Iwaszkiewicza 9
Kod pocztowy: 55-203 Oława
Przykładowe ulice w Oławie: Szwedzka, Jarosława Iwaszkiewicza, Strzelna, Godzikowice, Żołnierzy Armii Krajowej, Chabrów, Sosnowa w województwie dolnośląskim.

Oceń: / Aktualna ocena: 4.50
Udostępnij wpis

Komentarze

Miłosz

Wystawiono 2 lata temu

Ja zawsze regeneruję wtryskiwacze tylko w sprawdzonych wcześniej i polecanych miejscach. Tak właśnie tu trafiłem, dzięki poleceniu koleżanki.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki