25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Okrajszów

Regeneracja wtryskiwaczy w Okrajszowie w województwie łódzkim.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców wsi Okrajszów do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Firma Bosch Service Pawlik zajmuje się naprawą wtryskiwaczy Common Rail takich firm, jak: Bosch, Delphi, Denso i Siemens, a także regeneracji pompowtryskiwaczy znajdujących się w samochodach osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), pompowtrysków pojazdów ciężarowych oraz pomp PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wtryskiwacze są rozkładane, po czym czyszczone są w myjkach ultradźwiękowych. Zużyte uszczelnienia są wymieniane na fabrycznie nowe, oryginalne firmy Bosch oraz Delphi. W przypadku, gdy zachodzi podejrzenie uszkodzenia gniazda wtryskiwacza, poddawany jest on dogłębnemu sprawdzeniu pod mikroskopem cyfrowym. Gdy gniazdo wtryskiwacza jest uszkodzone, zalecamy naszym klientom regenerację trzeciej fazy, gdzie wymieniane jest również gniazdo wtryskiwacza na oryginalne i nowe firmy Bosch, Delphi lub Siemens. Wtryski są składane według technologii producenta wtryskiwacza, po czym wykonuje się pomiar dawki oraz jej korekta. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz montowany jest na urządzeniu Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza pracownia, na tak zregenerowane wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Zalecamy mieszkańcom wsi Okrajszów wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Okrajszów - łódzkie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: plac 3 Maja 6
Kod pocztowy: 59-900 Radomsko
Współrzędne GPS:
51°04'14.4"N 19°26'34.3"E

Oceń: / Aktualna ocena: 4.52

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.