25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Nowa Wieś

Regeneracja wtryskiwaczy w Nowej Wsi w województwie warmińsko-mazurskim

Zachęcamy mieszkańców Nowej Wsi do zapoznania się z ofertą firmy Bosch Service Pawlik, specjalizującej się profesjonalną regeneracją wtryskiwaczy Common Rail takich marek, jak: Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens. Nasza specjalistyczna pracownia zajmuje się także regeneracją pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat, Skoda oraz naprawą pompowtrysków pojazdów ciężarowych i pompy PLD firmy Bosch. Wszystkie wtryskiwacze są na początku rozbierane na części pierwsze, które zostają wyczyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Uszkodzone uszczelnienia są wymieniane na oryginalne nowe. W przypadku podejrzenia uszkodzenia gniazda wtryskiwacza, jest ono dogłębnie sprawdzane przy użyciu mikroskopu cyfrowego. Potwierdzone uszkodzenie gniazda wtryskiwacza oznacza, że zalecana jest trzecia faza regeneracji, którą oczywiście proponujemy klientowi. Wszystkie wtryskiwacze składane w oparciu o technologię producenta danego wtryskiwacza, wyłącznie na oryginalnych częściach. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Nowa Wieś - warmińsko-mazurskie. Wszystkie naprawy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox, wszystkie firmy Bosch. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz wędruje na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam z czystym sumieniem udzielić na tak zregenerowane wtryskiwacze 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Polecamy mieszkańcom Nowej Wsi wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Parkowy 2
Kod pocztowy: 14-204 Rudzienice
Współrzędne GPS:
53°38'09.2"N 19°39'59.9"E

Oceń: / Aktualna ocena: 4.53

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.