25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Morąg

Regeneracja wtryskiwaczy w Morągu w województwie warmińsko-mazurskim

Nakłaniamy mieszkańców Morąga do zapoznania się z atrakcyjną oraz konkurencyjną w Państwa regionie ofertą naprawy różnych kluczowych podzespołów w układzie zasilania silników Diesla. Bosch Service Pawlik specjalizuje się w naprawie wtryskiwaczy układu Common Rail (Bosch, Delphi, Denso, Siemens), naprawie pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), regeneracji pompowtryskiwaczy samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Oferujemy Państwu także regenerację turbiny. Miesięcznie do naszej firmy trafia ponad 800 sztuk wtryskiwaczy, co świadczy o poziomie naszych usług. Pomimo tak wielkiej ilości wtryskiwaczy, średni czas regeneracji każdego wtryskiwacza wynosi od jednego do dwóch dni roboczych. Wszystkie podzespoły regenerowane są na nowych oryginalnych częściach, w oparciu o technologię danego producenta wtrysku. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Morąg - warmińsko-mazurskie. Testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Ostatecznie wtryskiwacz jest sprawdzany pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku na Zapp Diesel Tech lub CRU2. Na tak zregenerowane wtryskiwacze i pompowtryskiwacze udzielamy 12 – miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Wszelkie informacje odnośnie adresu jak i kontaktu z nami, znajdą Państwo w zakładce Kontakt na naszej stronie internetowej.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: 11 Listopada 2
Kod pocztowy: 14-300 Morąg
Współrzędne GPS:
N 53° 54' 45.539'' E 19° 55' 53.957''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.48

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.