25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Mikołów

Regeneracja wtryskiwaczy w Mikołowie w województwie śląskim

Zapraszamy wszystkich mikołowian oraz mieszkańców okolic Mikołowa do zapoznania się z ofertą zakładu Bosch Service Pawlik. BS Pawlik to specjalistyczna pracownia zajmująca się regeneracją (przywracaniem fabrycznych osiągów) wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp wysokiego ciśnienia, czyli w skrócie wszystkich elementów wchodzących w skład układu zasilania silnika. Silne zaplecze technologiczne, jakie gwarantuje nam współpraca ze światowym potentatem w dziedzinie produkcji układów do silnika diesla w rękach naszych specjalistów, a jesteśmy firmą o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu, sprawia, że jakość naszych regenerowanych urządzeń jest porównywalna lub identyczna z regeneracją przeprowadzaną w fabrykach Bosch. Wykorzystujemy dokładnie te same maszyny (stoły probiercze EPS, stacje diagnostyczne, mikroskopy cyfrowe i elektronicznie wysterowane narzędzia) i uzyskujemy identyczną jakość jak nasi koledzy po fachu za Odrą. Oczywiście wykorzystujemy jedynie oryginalne części zamienne producenta, ponieważ prócz jakości regeneracji dbamy również o zachowanie wysokiej żywotności wtryskiwaczy. Każda opuszczająca nasz zakład część jest wyposażona w wydruki z badań, specjalną naklejkę z kodem QR umożliwiającą dostęp do bazy danych Bosch Quality Scan, technologi wdrożonej już w naszym zakładzie, służącej kontroli jakości naszej pracy i błyskawicznej identyfikacji regenerowanych części, a także roczną gwarancję nieograniczoną przez limity przejechanych kilometrów. Ponieważ w naszym zakładzie jesteśmy pewni najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, chcielibyśmy, by ta pewność udzieliła się naszym Klientom, stąd pełna dokumentacja, gwarancja i wychodzenie naprzeciw oczekiwań Klientów. Zachęcamy mieszkańców miasta Mikołów do odwiedzin w zakładce "Kontakt", właśnie tam można znaleźć dane naszej firmy i instrukcje dojazdu. Oczywiście pracujemy również wysyłkowo.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Mikołów - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Krakowska 16
Kod pocztowy:  43-196 Mikołów
Współrzędne GPS:
N 50° 10' 2.827'' E 18° 54' 24.375''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.57

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.