25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Lubliniec - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Lublińcu w województwie śląskim

Serdecznie zapraszamy wszystkich lublińczan oraz mieszkańców okolic miasta Lublińca do zaznajomienia się z ofertą firmy Bosch Service Pawlik. Już przeszło dwie dekady pracujemy z silnikami diesla, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego w tej dziedzinie doświadczenia, a specjalizujemy się zwłaszcza w układach zasilania silnika wysokoprężnego. Obejmuje to obsługę niemal wszystkich typów wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp (nie regenerujemy pomp VP44). Jako Bosch Diesel Service, czyli firma o autoryzowanym systemie pracy, dysponujemy technologią taką samą, jak fabryki w Niemczech, posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz zaplecze technologiczne umożliwiającą nam pracę szybką i skuteczną (czas regeneracji wtryskiwaczy to zazwyczaj nie więcej niż 24 godziny), a także wykorzystujemy jedynie oryginalne części pozwalające na utrzymanie żywotności regenerowanych wtryskiwaczy. Każdą część opatrujemy kodem QR umożliwiającym dostęp do Bosch Quality Scan, bazy danych programu kontroli jakości, wydrukami z wynikami badań, przez które przeszły wtryski oraz oczywiście gwarancją na 12 miesięcy bez limitu przejechanych kilometrów. Dbamy w Bosch Service Pawlik o zadowolenie naszych Klientów poprzez utrzymywanie najwyższej jakości świadczonych usług i wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom, stąd też prowadzimy współpracę z firmami kurierskimi, które zapewniają nam zasięg świadczonych usług na teren całego kraju oraz umożliwiają realizację usług bez wychodzenia z domu. Zachęcamy mieszkańców miasta Lubliniec do odwiedzin naszej firmy, wskazówki dojazdu i kontakt, znajdują się w zakładce o tej samej nazwie - "Kontakt"

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Lubliniec - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Karola Miarki 22
Kod pocztowy: 42-700 Lubliniec
Współrzędne GPS:
N 50° 40' 12.402'' E 18° 41' 7.854''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.58

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.