25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Lędziny

Regeneracja wtryskiwaczy w Lędzinach w województwie śląskim.

Firma Bosch Service Pawlik ma przyjemność zaprosić wszystkich lędzinian i mieszkańców okolic Lędzin do zapoznania się z ofertą naszego zakładu. Jesteśmy specjalistyczną pracownią zajmującą się regeneracja i naprawą elementów wchodzących w skład układu zasilania silnika. Specjalizujemy się w silnikach diesla i układach zasilających właśnie taki silniki, stąd też najczęstszymi gośćmi w naszym zakładzie są regenerowane wtryskiwacze Common Rail, pompowtryskiwacze układu Pumpe Duse, pompy wysokiego ciśnienia Bosch CP, Delphi oraz wszystkie samochody grupy Volkswagen i Fiat. Pracownia BS Pawlik wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt identyczny z tym jaki wykorzystywany jest w diagnostyce i naprawie wtryskiwaczy w fabrykach producenta. Części zamienne, jakie wykorzystujemy w naszej pracy podczas regeneracji czy to pompowtryskiwaczy, czy wtrysków, czy pomp, zawsze są oryginalne, a nad przebiegiem procesu czuwają wykwalifikowani specjaliści. Nasza praktyka obejmuje również uprzednie ustalenia cen z Klientami, a także umieszczenie informacji o dokonywanych pracach w systemie Bosch Quality Scan, który umożliwia mobilną identyfikację regenerowanych elementów. Wszystkie nasze zalety uzupełnia dodatkowo fakt, że możemy bez większych przeszkód zrealizować cały proces bez wychodzenia z domu, ponieważ możemy umówić naszego kuriera po odbiór, a następnie odesłać w dogodnym dla Klienta momencie (zazwyczaj wysyłamy w ciągu 24 godzin). Zachęcamy do odwiedzenia naszej pracowni, wszystkie nasze dane znajdują się w zakładce "Kontakt", znajdą tam Państwo również numer telefonu i adres mailowy.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Lędziny - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Lędzińska 84
Kod pocztowy: 43-140, Lędziny
Współrzędne GPS:
N 50° 7' 44.917'' E 19° 6' 23.458''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.59

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.