25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Krzepice

Regeneracja wtryskiwaczy w Krzepicach w województwie śląskim

Pragniemy zaprosić wszystkich krzepiczan oraz klientów z okolic Krzepic do zaznajomienia się z pełną ofertą firmy Bosch Service Pawlik. Nasza firma, BS Pawlik, od wielu lat zajmuje się profesjonalną naprawą układów wtryskowych Common Rail. Przywracamy fabryczne osiągi, czyli regenerujemy wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, pompy jednostkowe i wysokiego ciśnienia Common Rail. Dzięki sprzętom, w jakie wyposażona jest nasza pracownia, czyli między innymi stoły EPS, myjki ultradźwiękowe, stacje diagnostyczne i elektroniczne narzędzia, udaje nam się już od lat nie tylko spełniać rygorystyczne warunki autoryzacji Bosch Diesel Service, ale również uzyskiwać efekty identyczne z tymi, jakie uzyskuje się w procesie regeneracji fabrycznej. Wszystko to również dzięki naszym nieocenionym pracownikom, kadrze szkolonej przez lata, także poza granicami naszego kraju. Jednak odzyskanie osiągów nie byłoby tożsame z jakościową regeneracją, gdyby nie utrzymanie żywotności wtryskiwaczy na wysokim poziomie, stąd wykorzystujemy jedynie oryginalne zamienniki wprost od producenta, a na wszystkie urządzenie opuszczające naszą pracownię wystawiamy pisemną gwarancję opiewającą na 12 miesięcy, bez ograniczeń w ilości przejechanych kilometrów. Prócz gwarancji wraz z wtryskiwaczem otrzymają Państwo wydruki ze wszystkich przeprowadzonych badań oraz specjalny kod dostępu do bazy danych Bosch Quality Scan, systemu kontroli jakości, pozwalającą na błyskawiczną identyfikację regenerowanej części z pomocą smartfona. Zachęcamy wszystkich mieszkańców miejscowości Krzepice do wizyty w pracowni i na zakładce "Kontakt" gdzie opisane jest jak do nas trafić i jak się z nami skontaktować.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Krzepice - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Częstochowska 16
Kod pocztowy: 42-160 Krzepice
Współrzędne GPS:
N 50° 58' 10.895'' E 18° 43' 44.683''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.46

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.