25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Krosno Odrzańskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Krośnie Odrzańskim w województwie lubuskim

Pragniemy zaprosić mieszkańców Krosna Odrzańskiego do skorzystania z usług firmy Bosch Service Pawlik. Od 1994 roku, nasza firma nieustannie rozwija się i poszerza zakres oferowanych usług. Obecnie zajmujemy się profesjonalną regeneracją wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW (Volkswagen, Audi, Skoda i Seat), pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Tysiące klientów doceniło naszą firmę za szybki czas naprawy oraz jej jakość, która znacznie wyprzedza konkurencyjne oferty. Nasi pracownicy do każdego wtryskiwacza podchodzą indywidualnie, dokładnie badając uszkodzone elementy i szukając możliwej przyczyny wystąpienia awarii. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Krosno Odrzańskie - lubuskie. Uszkodzone części są zawsze wymieniane na oryginalne nowe, co gwarantuje wysoką szczelność wtryskiwacza. Proces regulacji korekt dawek odbywa się na stołach probierczych firmy Bosch: EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 z przystawką Cambox). Z maszyn tych generowany jest protokół potwierdzający wyniki pomiarów dawek. Finalnie wtryskiwacze są jeszcze poddawane testowi na urządzeniu Zapp Diesel Tech lub CRU2, które symulują ich pracę w rzeczywistych warunkach. Badana jest jakość rozpylania końcówki wtrysku. Na tak zregenerowane podzespoły, firma Bosch Service Pawlik udziela rocznej gwarancji bez limitu kilometrów. Zachęcamy do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań. Polecamy się!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Poznańska 49
Kod pocztowy: 66-600 Krosno Odrzańskie
Współrzędne GPS:
N 52° 3' 10.569'' E 15° 6' 18.863''

lub

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 14
Kod pocztowy: 66-602 Krosno Odrzańskie

Oceń: / Aktualna ocena: 4.43

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.