25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Kajkowo

Regeneracja wtryskiwaczy w Kajkowie w województwie warmińsko-mazurskim

Nakłaniamy klientów z Kajkowa do skorzystania z usług firmy Bosch Service Pawlik. Nasza firma od wielu lat zajmuje się naprawą wtryskiwaczy Common Rail takich marek, jak: Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), naprawą pompowtryskiwaczy pojazdów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Kajkowo - warmińsko-mazurskie. Oprócz tego, w naszej ofercie znajduje się także usługa naprawy turbosprężarki. Uszkodzenie wtryskiwaczy czy też pompowtryskiwaczy, spowodowane jest zazwyczaj zanieczyszczonym paliwem oraz nie właściwym użytkowaniem samochodu. Często pomaga wymiana samych uszczelnień na oryginalne nowe, ale zdarzają się także przypadki uszkodzonego gniazda wtrysku, zaworka lub końcówki. Nasi specjaliści podczas naprawy wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy korzystają z profesjonalnych stołów probierczych firmy Bosch: EPS 708, EPS 200A oraz EPS 815 Cambox. Tak zregenerowane wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze, z czystym sumieniem możemy udzielić Państwu 12 miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Zalecamy mieszkańcom Kajkowa wysłanie zdemontowanych wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy bezpośrednio do naszej firmy za pośrednictwem kuriera. Po więcej informacji odnośnie adresu jak i kontaktu z nami, odsyłamy Państwa do zakładki Kontakt na naszej stronie internetowej.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Grunwaldzka 41
Kod pocztowy: 14-100 Ostróda
Współrzędne GPS:
N 53° 41' 36.506'' E 19° 58' 40.291''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.43

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.