25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Kadzidło

Regeneracja wtryskiwaczy w Kadzidle w województwie mazowieckim.

Firma Bosch Service Pawlik ma przyjemność zaprosić wszystkich kadzidlan oraz mieszkańców okolic Kadzidła do zapoznania się i skorzystania z oferty zakładu Bosch Service Pawlik. Firma Bosch Service Pawlik to firma z wieloletnim doświadczeniem i autoryzowany punkt obsługi, specjalizujący się w obsłudze silników wysokoprężnych (Bosch Diesel Service). Połączenie doświadczenia naszej kadry i zaplecza technologicznego, jakim dysponujemy na przykład w postaci stołów probierczych EPS, mikroskopów cyfrowych, stacji diagnostycznych i wielu innych specjalistycznych narzędzi, sprawia, że jakość świadczonych przez nas usług regeneracji jest porównywalna z regeneracją fabryczną, a próg błędu rzędu jednego mikrometra udaje się nam nie tylko zachować, ale niekiedy nawet poprawić. Z racji posiadania przez nas autoryzacji Bosch, nasi Klienci posiadają całe grono korzyści z tego tytułu, jak na przykład dostęp do bazy danych Bosch Quality Scan, pełną dokumentację techniczną z przeprowadzonych badań oraz roczną gwarację bez limitu przejechanych kilometrów. Współpracując z firmami kurierskimi, udało się nam zasięgiem naszej firmy objąć całą Polskę, a zadowolonych Klientów mamy we wszystkich większych miastach Polski. Serdecznie zapraszamy do współpracy z BS Pawlik zarówno klientów indywidualnych, jak i kontrahentów posiadających floty, firmy transportowe i tym podobne. Informacje na temat naszej firmy, Bosch Service Pawlik, kontakt telefoniczny i mailowy oraz wskazówki dojazdu znajdą Państwo na podstronie "Kontakt" do której odnośnik znajduje się w górnej części strony.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Kadzidło - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Kościuszki 17
Kod pocztowy: 07-420 , Kadzidło
Współrzędne GPS:
N 53° 13' 58.096'' E 21° 27' 54.653''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.45

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.