25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Jasienica

Regeneracja wtryskiwaczy w Jasienicy w województwie śląskim

Wszystkich jasieniczan oraz mieszkańców okolic miasta Jasienica zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakładu BS Pawlik. Jako autoryzowany serwis Bosch (Bosch Diesel Service) zajmujemy się niemal pełną obsługą wszystkich typów silników diesla. Pomagamy właścicielom zarówno aut z grupy VAG, jak i aut wyposażonych w układ zasilania Common Rail. Przywracamy fabryczne osiągi wtryskiwaczom, pompowtryskiwaczom oraz pompom (wysokiego ciśnienia i PLD), co jest zadaniem wymagającym zarówno odpowiedniego sprzętu, jak i wykwalifikowanej kadry. Dzięki potężnemu zapleczu technologicznemu i dwóm dekadom doświadczenia dysponujemy zarówno jednym, jak i drugim. Nasza pracownia wyposażona jest między innymi w najnowocześniejsze stoły probiercza służące do regeneracji podzespołów układu zasilania, stanowiska cyfrowych mikroskopów i elektronicznej aparatury pomiarowej, która zapewnia dokładność sięgającą 1 mikrometra, oraz specjalnych stacji diagnostycznych, dzięki którym mamy możliwość testować skuteczność przeprowadzonych napraw i jakości realizowanego wtrysku paliwa. Ponieważ żywimy głęboką pewność co do naszych umiejętności, a stosowane przez nas części zamienne to jedynie oryginalne zamienniki pochodzące od producenta, chcielibyśmy się tą pewnością podzielić z naszymi Klientami. Stąd też w zestawie z każdym naprawionym w naszym zakładzie wtryskiwaczem Klient otrzymuje wydruki z wynikami wszystkich badań, gwarancję na 12 miesięcy bez limitu przejechanych kilometrów oraz kod QR umożliwiający dostęp do bazy danych programu kontroli jakości Bosch Quality Scan. Zainteresowanych mieszkańców miasta Jasienica zapraszamy do zakładki "Kontakt" gdzie znajdują się wszystkie niezbędne do podjęcia współpracy dane.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Jasienica - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Ul. Strumieńska 894
Kod pocztowy: 43-385 Jasienica
Współrzędne GPS:
N 49° 48' 35.354'' E 18° 55' 14.098'''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.44

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.