25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Imielin

Regeneracja wtryskiwaczy w Imielinie w województwie śląskim.

Serdecznie zapraszamy wszystkich imielinian oraz mieszkańców okolic Imielina do sprawdzenia naszej wyjątkowej oferty. Bosch Service Pawlik to firma z doświadczeniem ponad dwóch dekad pracy z silnikami diesla. Posiadamy autoryzację Bosch Diesel Service co oznacza, że świadczymy niemal pełną obsługę w zakresie naprawy i regeneracji układów zasilania i doładowania silnika (nie regenerujemy rozdzielaczowych pomp VP44). Zajmujemy się przywracaniem fabrycznej sprawności urządzeniom takim jak wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, pompy wysokiego ciśnienia Common Rail i jednostkowe pompy PLD. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne sprzęt w postaci stołów probierczych EPS, a nasza pracownia posiada ich kilka sztuk (w tym modele z przystawkami Cambox dedykowanymi do najnowszej dostępnej technologii regeneracji pompowtryskiwaczy). Do diagnostyki wykorzystujemy cyfrowe sprzęty pomiarowe i mikroskopy, a wszystkie naprawy wykonujemy z pomocą jedynie oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu udaje nam się utrzymać najwyższą jakość i zadowolenie Klientów, co jest dla nas w pracy najważniejsze. Aby dodatkowo zapewnić Klientów, o tym, że podjęli dobry wybór, zlecając nam regenerację swoich wtryskiwaczy, do każdej sztuki dołączana jest pełna dokumentacja z przebytych badań oraz roczna gwarancja, bez sztucznych limitów kilometrów do przejechania. Najwyższa jakość zapewnia nie tylko odzyskanie sprawności, ale żywotność nowego urządzenia. Zainteresowanych z miasta Imielin, zapraszamy i zachęcamy do odwiedzin podstrony "Kontakt" do której odnośnik znajduje się w górnej części naszej strony — są tam wszystkie niezbędne do odnalezienia nas informacje.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Imielin - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Imielińska 83
Kod pocztowy: 41-407 Imielin
Współrzędne GPS:
N 50° 8' 46.824'' E 19° 11' 9.485''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.49

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.