25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Iłowa

Regeneracja wtryskiwaczy w Iłowie w województwie lubuskim

Witamy mieszkańców Iłowy! Firma Bosch Service Pawlik oferuje Państwu usługi z zakresu: naprawy wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), naprawy pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch, naprawy pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych grupy VAG (Audi, Volkswagen, Seat i Skoda) oraz naprawy turbosprężarek. Nasza firma cieszy się ogromną popularnością oraz dużym zaufaniem klientów. Miesięcznie regenerujemy ponad 800 sztuk wtryskiwaczy. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Iłowa - lubuskie. Każda naprawa odbywa się na profesjonalnych urządzeniach, które gwarantują najwyższą precyzję podczas ustawiania i pomiarów dawek wtryskiwaczy. Równie istotne jest stosowanie części wysokiej jakości, dlatego wszystkie podzespoły naprawiane są na jedynych i słusznych, oryginalnych nowych częściach. Uruchomiliśmy także trzeci zakres regeneracji wtryskiwaczy, w którym wymieniane jest gniazdo wtrysku oraz końcówka. Praktycznie, oznacza to całkowicie nowe wnętrze wtryskiwacza w starej obudowie. Sztab naszych pracowników jest okresowo szkolony w siedzibie firmy Bosch, będąc tym samym na bieżąco o nowych technologiach. Wtryskiwacze jak i pompowtryski naprawiamy na stołach probierczych: EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Testy rozpylania końcówki, przeprowadzane są na Zapp Diesel Tech lub CRU2, które symulują pracę tych podzespołów na silniku w rzeczywistych warunkach. Z każdej naprawy, dołączany jest protokół z przeprowadzonych pomiarów, potwierdzający prawidłowo wykonaną regenerację. Na naprawione podzespoły, nasza firma udziela 12 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Zapraszamy!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Kolejowa 4
Kod pocztowy: 68-120 Iłowa
Współrzędne GPS:
N 51° 29' 59.954'' E 15° 11' 54.38''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.50

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.