25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Halinów

Regeneracja wtryskiwaczy w Halinowie w województwie mazowieckim.

Serdecznie zapraszamy wszystkich halinowian oraz mieszkańców okolic Halinowa do zapoznania się i skorzystania z usług firmy Bosch Service Pawlik. Jesteśmy autoryzowanym punktem obsługi Bosch z autoryzacją Bosch Diesel Service. Od przeszło dwudziestu lat pracujemy z silnikami diesla, specjalizując się w regeneracji elementów układu zasilania silnika i układu doładowującego silnik. Przywracamy wartości fabryczne osiągów wtryskiwaczy Common Rail, pompowtryskiwaczy, oraz pomp jednostkowych PLD i pomp wysokiego ciśnienia układu Common Rail. Dzięki zapleczu technologicznemu w postaci probierczych stołów EPS 205, 708 oraz 815 z przystawką Cambox, mamy możliwość regenerować większość dostępnych na rynku wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy. Zadowolenie Klienta to dla nas najważniejsza wytyczna w pracy, stąd też wykorzystujemy jedynie sprawdzone oryginalne elementy zamienne, na wszystkie przeprowadzone naprawy udzielamy rocznej gwarancji i dołączamy do części wydrukowane raporty z przebiegu badań na naszych maszynach. Specjaliści Bosch Service Pawlik to inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w pracy, co z kolei przekłada się na wysoką jakość ich pracy i, co również jest istotne, szybkość realizacji zleceń, która w naszym zakładzie rzadko przekracza jeden dzień. Zapraszamy mieszkańców miasta Halinów do zakładki "Kontakt" znajdującej się w górnej części tej strony, znajdują się tam wszystkie dane teleadresowe, a także wskazówki dotyczące dojazdu. Oczywiście Bosch Service Pawlik świadczy usługi również poprzez profesjonalnych kurierów.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Halinów - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Jana Pawła II 30
Kod pocztowy: 05-074, Halinów
Współrzędne GPS:
N 52° 13' 32.793'' E 21° 21' 11.836''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.46

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.