25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Gryfice

Regeneracja wtryskiwaczy w Gryficach w województwie zachodniopomorskim

Zapraszamy mieszkańców Gryfic do zaznajomienia się z ofertą firmy Bosch Service Pawlik, specjalizującej się w: regeneracji wtryskiwaczy Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso i Siemens, regeneracji pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat oraz Skoda), regeneracji pompowtryskiwaczy samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Naszą ofertę uzupełnia profesjonalna naprawa turbosprężarki. Wszystkie wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze są rozmontowywane na części składowe, które zostają wyczyszczone w myjkach ultradźwiękowych, po czym są one dokładnie badane przy użyciu cyfrowego mikroskopu. Zdarzają się przypadki mocno zużytego gniazda wtryskiwacza, co wiąże się z konieczną jego wymianą na nowe. W takich przypadkach zalecamy klientowi trzecią fazę regeneracji wtrysku. Wszystko naprawiamy wyłącznie na nowych oryginalnych częściach w oparciu o technologię danego producenta. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Gryfice - zachodniopomorskie. Na wyposażeniu naszej pracowni znajdują się profesjonalne urządzenia firmy Bosch: EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Tak zregenerowane wtryski oraz pompowtryski podlegają 12 miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Najprościej jest wysłać zdemontowane wtryskiwacze lub pompowtryskiwacze do naszej pracowni kurierem. Adres do wysyłki oraz telefon do naszej pracowni, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na stronie głównej.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Dworcowa 20
Kod pocztowy: 72-300 Gryfice
Współrzędne GPS:
N 53° 54' 53.876'' E 15° 11' 31.48'''

lub

Poczta Polska
Ulica: Brzozowa 5
Kod pocztowy: 72-300 Gryfice

Oceń: / Aktualna ocena: 4.54

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.