25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) - Grodzisk Mazowiecki

Regeneracja wtryskiwaczy w Grodzisku Mazowieckim w województwie mazowieckim

Mamy przyjemność powitać na naszej stronie sieciowej mieszkańców Grodziska Mazowieckiego i okolic. Serdecznie zapraszamy wszystkich grodziszczan i mieszkańców okolicznych miejscowości do zapoznania się z bogatą ofertą zakładu regeneracji i naprawy osprzętu silnika diesla Bosch Service Pawlik. Działamy na rynku już od przeszło 20 lat, co pozwoliło nam na zdobycie doświadczenia i stabilnej pozycji na rynku, co z kolei przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Posiadamy bogato wyposażoną pracownię, której sprzęt spełnia wymagające standardy otrzymania autoryzacji, w skład których wchodzą stoły probiercze, stacje diagnostyczne i elektroniczne narzędzia wykorzystywane w diagnostyce układów zasilania silnika. W Bosch Service Pawlik, najnowocześniejszej w kraju pracowni, regenerujemy wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, pompy wysokiego ciśnienia i turbosprężarki. W naszym zakładzie stosujemy jedynie oryginalne części zamienne, certyfikowane zamienniki pochodzące bezpośrednio od producenta wtrysków i pompowtrysków. W połączeniu z wykwalifikowaną kadrą, która udowodniła swój profesjonalizm, między innymi wygrywając Drużynowe Mistrzostwa Polski Mechaników, profesjonalny sprzęt i duża waga, jaką przykładamy do jakości naszej pracy, pozwala nam być pewnymi wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Podobną pewnością z chęcią dzielimy się z naszymi Klientami, udzielając na każdą wykonaną w naszym zakładzie regenerację dwunastomiesięcznej gwarancji bez sztucznych limitów przejechanych kilometrów. Zachęcamy cały Grodzisk Mazowiecki i okolice do kontaktu i współpracy, wszystkie niezbędne informacje teleadresowe znajdują się w zakładce "Kontakt" w górnej części naszej strony.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Grodzisk Mazowiecki - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Elizy Orzeszkowej 2A
Kod pocztowy: 05-825, Grodzisk Mazowiecki
Współrzędne GPS:
N 52° 25' 40.027'' E 19° 27' 55.029''

lub

 

Ulica: 1 Maja 2
Kod pocztowy: 05-825, Grodzisk Mazowiecki

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.