25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Grodków

Regeneracja wtryskiwaczy w Grodkowie w województwie opolskim

Witamy mieszkańców Grodkowa! Firma Bosch Service Pawlik pragnie zaoferować Państwu profesjonalną naprawę wtryskiwaczy Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawę turbosprężarki, naprawę pompowtryskiwaczy montowanych w samochodach osobowych grupy VW (Volkswagen, Audi, Skoda i Seat), regenerację pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Grodków – opolskie. Wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze są rozkładane, a następnie są czyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Dopiero potem, nasi pracownicy mogą realnie ocenić występujące uszkodzenia i dokonać kosztorysu naprawy. Końcówka wtrysku jak i gniazdo, badane są pod cyfrowym mikroskopem. Gdy okazuje się, że gniazdo wtrysku nie kwalifikuje się do dalszej eksploatacji, klient powiadamiany jest niezwłocznie o tym fakcie i oferowana jest mu trzecia faza regeneracji. Wymianie podlega wówczas gniazdo wtrysku na oryginalne nowe. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Grodków – opolskie. W praktyce oznacza to, że do Państwa rąk trafia nowy wtryskiwacz. Wszystkie badania oraz korekty, dokonywane są na profesjonalnym sprzęcie, jak np.: EPS 708, EPS 200A, EPS 815 Cambox, Zapp Diesel Tech, CRU2 oraz testery diagnostyczne firmy Bosch z serii KTS oraz FSA. Nasze pracownie nieustannie są modernizowane na potrzeby naprawy coraz to nowszych podzespołów. Na naprawione podzespoły, udzielamy 12 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Z racji odległości, proponujemy klientom z Grodkowa wysłanie już zdemontowanych podzespołów do naszej firmy. Prosimy Państwa o wcześniejszy kontakt z naszą pracownią z pod zakładki „Kontakt”.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Warszawska 30
Kod pocztowy:  49-200, Grodków
Współrzędne GPS:
N 50° 41' 52.922'' E 17° 22' 52.217''

 

Oceń: / Aktualna ocena: 4.54

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.