25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) - Gostynin

Regeneracja wtryskiwaczy w Gostyninie w województwie mazowieckim

Wszystkich mieszkańców miasta Gostynin oraz okolicznych miejscowości witamy na stronie internetowej naszej firmy Bosch Service Pawlik. Gostyninian zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty specjalistycznej pracowni Bosch Service Pawlik, zajmującej się już od wielu lat naprawą układów wtryskowych Common Rail. Dzięki najnowocześniejszej technologii odtwórczej udostępnionej Autoryzowanym Stacjom Obsługi, przez producenta, Bosch G.m.b.H. mamy możliwość, jako jedna z niewielu pracowni w kraju, pomóc większości Klientom, posiadającym auto z silnikiem wysokoprężnym Diesla. Nasza pracownia wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt, w tym specjalistyczne stoły probiercze i stacje diagnostyczne, elektroniczny sprzęt pomiarowy i doświadczoną kadrę specjalistów, dla których silniki diesla nie mają tajemnic. Dzięki wykorzystaniu jedynie oryginalnych części zamiennych mamy pewność, że świadczone przez nas usługi standardami odpowiadają rygorystycznym wymaganiom producenta oraz zapewnią Klientowi zadowolenie z wykonanej przez nas usługi. Standardową praktyką w naszej firmie jest również udzielanie rocznej gwarancji na wykonywane przez nas usługi, bez sztucznie generowanych limitów kilometrów. Zapraszamy wszystkich gostyninian i mieszkańców okolic Gostynina do zapoznania się i skorzystania z naszych usług, wszelkie niezbędne do kontaktu informacje znajdują się w zakładce "Kontakt", którą znaleźć można w górnej części strony.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Gostynin - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Wojska Polskiego 27
Kod pocztowy: 09-500, Gostynin
Współrzędne GPS:
N 52° 25' 40.027'' E 19° 27' 55.029''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.45

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.