25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Gdańsk

Regeneracja wtryskiwaczy w Gdańsku w województwie pomorskim

Regeneracja wtryskiwaczy Gdańsk województwo pomorskie
Regeneracja wtryskiwaczy Gdańsk województwo pomorskie

 

Dantis, Danzig albo Wolne Miasto Gdańsk to tylko kilka z wielu nazw, jakie opisywały jedno z najstarszych polskich miast. Obecnie jako szóste pod względem liczby ludności w Polsce, miasto funkcjonuje na prawach powiatu i wchodzi w skład tak zwanego Trójmiasta – w skład którego wchodzą jeszcze Gdynia i Sopot. Wzmianki o funkcjonującej prężnie osadzie, na terenie obecnego Gdańska, pochodzą jeszcze z VII wieku, natomiast prawa miejskie uzyskał już w połowie XIII wieku, a mianowicie w roku 1263. Miasto nosiło tytuł największego miasta Rzeczpospolitej, działało aktywnie w hanzach schyłku średniowiecza oraz stanowiło początek szlaku bursztynowego. Miasto o takiej historii nie mogło nie zaznaczyć swojej obecności na kartach historii – najbogatsze miasto Rzeczpospolitej w XVI wieku biorące udział w akcie wyboru króla stanowiło wysoki prestiż miasta znad Motławy. Znaczący wpływ wydawałoby się na to miały przywileje nadane miastu przez Władysława Jagiełłę po zwycięskiej Bitwie pod Grunwaldem i przyjęciu przez Gdańsk zwierzchnictwa polskiego króla, które później zostały mu odebrane, a Gdańszczan dotknęły represje ze strony zdziesiątkowanego zakonu krzyżackiego. Nagrodę za swoją wierność polskiej koronie oraz wkład w wojnę z Teutonami, Gdańsk odebrał dopiero z rąk Kazimierza Jagiellończyka – otrzymał prawo bicia własnej monety, zwolnienie z prawa nabrzeżnego oraz Wielki Przywilej, czyli możliwość swobodnej wymiany handlowej z Litwą, Rusią oraz całą Polską bez obowiązku kontroli przypływu towarów przez polską Koronę. Wśród wydarzeń bogatej historii miasta wymienić można również zawarcie pokoju w Oliwie, która dziś jest dzielnicą miasta, przejęcia miasta przez wojska napoleońskie oraz utworzenie połączenia Gdańsk Berlin, które do dziś jest ważnym połączeniem komunikacyjnym, a także wydarzenia zupełnie nam współczesne jak ponowne uznanie Gdańska Wolnym Miastem, początek II Wojny Światowej w postaci ataku na przylądek Westerplatte oraz symboliczny upadek komunizmu w Polsce.

 

 

Niewiele osób wie, że w delcie Wisły znajduje się jej odnoga zwana Martwą Wisłą - w pobliżu znajduje się Miałki Szlak często wymieniany jako wart odwiedzenia podczas zwiedzania Gdańska i okolic. Warto wspomnieć również o Świbnie w pobliżu Rezerwatu Przyrody Mewia Łacha. Prowadzi do niej ulica Świbienicka. Warta odwiedzenia jest również wspomniana już Oliwa ze swoim malowniczym Parkiem Oliwskim z Palmiarnią i wieloma innymi atrakcjami

Dziś Gdańsk jest miastem, w którym swoje siedziby posiadają największe firmy z kraju, przemysł stoczniowy podnosi się z krytycznej wręcz sytuacji, do której doprowadziła nieprzemyślana polityka, a międzynarodowy port z roku na rok zwiększa ilość przyjmowanych statków. Przekłada się to oczywiście na status społeczny mieszkańców oraz procent bezrobotnych, który jako jeden z niewielu oscyluje wokół naturalnego poziomu bezrobocia w granicach 5-6%. Ponadto w mieście spotykają się ważne szlaki komunikacyjne jak 3 drogi europejskie (E28, E75 oraz E77), dwie krajowe (DK nr 7 oraz DK nr 89) oraz dwie drogi ekspresowe S6 i S7. Miastu, które posiada tak silny związek z przemysłem, kulturą i historią Polski chcielibyśmy zaproponować wszystkim Gdańszczanom nasze specjalistyczne usługi naprawy, regeneracji turbosprężarek, wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp wysokiego ciśnienia. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w pracy z silnikami diesla, najnowocześniejszej w kraju pracowni, wyposażonej w specjalistyczny sprzęt i autoryzacjom marek takich jak Melett czy Bosch mamy pewność, że jakość świadczonych przez nas usług jest najwyższa a zadowolonych z naszych usług Klientów mamy w większości miast Polski. Spełnienie warunków, jakich wymaga otrzymanie autoryzacji, jest bardzo trudne i należymy do bardzo skromnego grona zakładów w kraju, które podobnym przywilejem mogą się pochwalić. Oczywiście na wszystkie nasze usługi wystawiamy gwarancję na piśmie, na rok (jak na nowe podzespoły), bez sztucznie stworzonych limitów przejechanych kilometrów. Specjalizujemy się w świadczeniu usługi regeneracja wtryskiwaczy. Gdańsk, opinie gdańszczan są dla nas bardzo ważne. Proponujemy mieszkańcom miasta regenerację wtryskiwaczy Gdańsk Oliwa, wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej. Informacje na temat usługi regeneracja wtryskiwaczy Gdańsk, cena, czas realizacji itd znajdą Państwo w zakładce "Cennik". Jeśli nie są Państwo bezpośrednio z Gdańska, proszę się nie martwić - regeneracja wtryskiwaczy Gdańsk, Świbno obejmuje również. Podobnie ma się sytuacja z innymi miastami w okolicy, a mianowicie regeneracja wtryskiwaczy Gdańsk, Pruszcz Gdański obejmuje w ten sam sposób co główne miasto Trójmiasta. 

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Gdańsk - pomorskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Obrońców Wybrzeża 2
Kod pocztowy: 80-001 Gdańsk
Współrzędne GPS:
N 54° 24' 32.753'' E 18° 35' 53.868''

lub

Poczta Polska
Ulica: Partyzantów 70
Kod pocztowy: 80-001 Gdańsk

Jeśli znalazłeś się na naszej stronie to prawdopodobnie szukałeś:
regeneracja wtryskiwaczy gdańsk miałki szlak

Oceń: / Aktualna ocena: 4.54

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.