25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Czerwieńsk

Regeneracja wtryskiwaczy w Czerwieńsku w województwie lubuskim

Drodzy klienci z Czerwieńska! Nasza firma pragnie przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, składającą się z usługi regeneracji wtryskiwaczy z układów wtryskowych Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), regeneracji turbo, naprawy pompowtrysków z samochodów osobowych koncernu VAG (Volkswagen, Audi, Skoda i Seat), naprawy pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Firma Bosch Service Pawlik funkcjonuje w tej branży już od ponad 20 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie odbiło się pozytywnie na jakości oferowanych przez nas usług. Pracownie, w których nasi specjaliści dokonują napraw, są cały czas unowocześniane, dostosowując je do coraz to nowszych podzespołów. Wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze, ustawiane są na bardzo precyzyjnych stołach probierczych marki Bosch: EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Test rozpylania końcówek wtrysku, dokonuje się na Zapp Diesel Tech lub CRU2. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Czerwieńsk - lubuskie. Co wyróżnia dodatkowo naszą pracownię od innych? Stosujemy nowe oryginalne części, co gwarantuje najwyższą jakość dokonywanej regeneracji. Oferujemy korzystne ceny, a wszystkie wykonane naprawy, objęte są 12 miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów. Zachęcamy gorąco do skorzystania z usług firmy Bosch Service Pawlik!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Kolejowa 15
Kod pocztowy: 66-016 Czerwieńsk
Współrzędne GPS:
N 52° 0' 53.496'' E 15° 24' 54.845'''

>

Oceń: / Aktualna ocena: 4.59

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.