25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Bydgoszcz

Regeneracja wtryskiwaczy w Bydgoszczy w województwie kujawsko-pomorskim

Regeneracja wtryskiwaczy województwo kujawsko-pomorskie
Regeneracja wtryskiwaczy województwo kujawsko-pomorskie

 

Bydgoszcz znany również jako Bidgostia czy z niemieckiego Bromberg to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego i jednocześnie siedziba władz województwa. Pod względem liczebności ludności miasto na liście najludniejszych miast kraju znajduje się na 8 miejscu. Mimo że, prawa miejskie posiada dopiero od roku 1346, nadane mu przez polskiego króla Kazimierza Wielkiego, jako osada funkcjonuje już od 1038 roku (oficjalne utworzenie grodu). Jak się okazuje, historia osadnictwa sięga na terenach obecnej Bydgoszczy jeszcze starszych korzeni, ponieważ już w czasach Cesarstwa Rzymskiego, stwierdzone były kontakty handlowe miejscowej ludności z Cesarstwem. Do roku 1337, kiedy to władzę nad miastem przejął Władysław Łokietek, odzyskawszy je spod okupacji Krzyżackiej, wydawało się że historia miasta będzie nieco burzliwa i istnieje szansa, że miasto przetrwa dłużej bez bycia plądrowanym. Jednak dopiero rozwiązanie problemu z Krzyżakami przez Władysława Jagiełłę zapewniło miastu względny spokój. Dopiero Potop szwedzki sprowadził na miasto kolejną próbę, z której Bydgoszcz, mimo że niemal zrównana z ziemią, wyszła zwycięsko, dzięki czemu dalej możemy podziwiać ją na mapach Polski. W 1708 roku pożar i zaraza znów pustosza miasto. W XIX wieku intensywny rozwój kolei a Bydgoszcz staje się węzłem transportowym wodno-kolejowym, co warunkuje bardzo szybki rozwój gospodarki w mieście. Niestety wraz z nadejściem II Wojny Światowej ponownie rozpoczyna się trudny okres dla miasta – w ramach represji za wyeliminowanie niemieckich dywersantów naziści rozpoczęli egzekucje lokalnej ludności, w sumie mordując ponad 10 tysięcy mieszkańców Bydgoszczy. Dopiero współczesność przyniosła spokojniejszy okres miastu, pozwalając na rozwój rzemiosła przemysłu i handlu, niemniej jednak w większości są to spółki o kapitale zagranicznym zdradziecko sprzedane przez komunistów i ich podwładnych w okresie prywatyzacji polskiego kapitału państwowego. Bydgoszcz jest ważnym ośrodkiem militarnym w kraju i na arenie międzynarodowej.

 

Specjalnie dla Bydgoszczy i wszystkich Bydgoszczan przygotowaliśmy specjalną ofertę specjalistycznej pracowni regeneracji wtryskiwaczy, elektrowtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, pomp wysokiego ciśnienia i turbosprężarek w Bosch Service Pawlik. Od 25 lat zajmujemy się obsługą silników wysokoprężnych diesla, więc mamy doświadczenie i wiedzę niezbędną do skutecznych napraw układów zasobnikowego zasilania silnika i doładowania silnika. Naszą specjalizacją jest regeneracja wtryskiwaczy Bosch, Bydgoszcz i wszystkich bydgoszczan chętnie zapewnimy o naszej wyjątkowej jakości. Przywracamy osiągi fabryczne wszystkim elementom układu Common Rail – wtryskiwaczom i pompom. Naprawiamy turbosprężarki, elektrowtryskiwacze i pompowtryskiwacze. Posiadamy najnowocześniejszą w kraju pracownię wyposażoną w sprzęt według rygorystycznych wytycznych autoryzacji Melett i Bosch, którymi możemy się pochwalić. Nasza pracownia spełnia najwyższe standardy jakości porównywalne pod każdym względem z pracowniami producentów. Wszystkie naprawy usługi regeneracja wtryskiwaczy Siemens Bydgoszcz przeprowadzamy z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych oraz według standardów najnowocześniejszej kontroli jakości, więc możemy gwarantować jakość naszych usług. Na temat regeneracja wtryskiwaczy Bydgoszcz opinie są różne, ale dokumenty są jednoznaczne. Oczywiście robimy to również na piśmie, dokument wystawiamy na rok, czyli jak na urządzenia fabrycznie nowe, bez limitu przejechanych kilometrów. Maszyny takie jak stoły probiercze EPS 205A, 708 czy 815 Cambox, myjki ultradźwiękowe, termochemiczne, wyważarki Schenck oraz Carbon ZAPP i CRU zapewniają zadowolenie naszym Klientom w całym kraju. Zalecamy klientom z Bydgoszczy wysłanie zdemontowanych wtryskiwaczy/pompowtryskiwaczy lub turbiny poprzez kuriera. Wszelkie informacje odnośnie adresu jak i kontaktu z nami, znajdą Państwo w zakładce Kontakt na naszej stronie internetowej. Nasza oferta obejmuje również okoliczne miasta, więc nie martw się jeśli nie jesteś bezpośrednio z Bydgoszczy, w naszej usłudze regeneracja wtryskiwaczy Bydgoszcz, Tuchola jest kwalifikowana w nie mniejszym stopniu. 

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Przyjazna 13
Kod pocztowy: 85-001 Bydgoszcz
Współrzędne GPS:
N 53° 6' 31.051'' E 18° 1' 48.137''

lub

Poczta Polska
Ulica: Grunwaldzka 30
Kod pocztowy: 85-001 Bydgoszcz

Jeśli jesteś na naszej stronie prawdopodobnie szukałeś:
regeneracja wtryskiwaczy Common Rail Bydgoszcz

Oceń: / Aktualna ocena: 4.53

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.