25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Buk

Regeneracja wtryskiwaczy w Buku w województwie wielkopolskim

Zapraszamy wszystkich bukowian i mieszkańców okolic Buka do zapoznania się z ofertą pracowni regeneracji układów zasilania i doładowania silnika diesla Bosch Service Pawlik. Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych w kraju pracowni regeneracji elementów wchodzących w skład układu zasilania silnika, regenerujemy wtryskiwacze, pompowtryskiwacze i pompy zasilające układ. Przywracamy fabryczne osiągi poprzez rozbiórkę, czyszczenie, wymianę elementów, które uległy zużyciu na fabrycznie nowe, oryginalne podzespoły i części zamienne, a następnie poprzez diagnostykę ustalamy czy osiągane przez wtryskiwacze wyniki są tożsame z wynikami fabrycznie nowych. Jeśli tak regenerację uznajemy za zakończoną i wraz z pełną dokumentacją wyników badań, dostępem do bazy Bosch Quality Scan i roczną gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów przesyłamy Klientowi. Ponieważ Bosch Service Pawlik współpracuje z profesjonalnymi firmami kurierskimi, czas realizacji takiego zlecenia jak regeneracja wtryskiwaczy zazwyczaj nie przekracza 1-2 dni. Wykorzystujemy sprzęt dedykowany przez Bosch do przeprowadzania takich napraw, w tym stoły probiercze EPS, mikroskopy cyfrowe i wiele innych specjalistycznych narzędzi jak na przykład kalibrowane elektroniczne klucze dynamometryczne. Wszystko to zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług, a naszym Klientom zadowolenie z naszej pracy. Zachęcamy mieszkańców miasta Buk do zapoznania się z zawartością naszej strony Kontakt, znajdą tam Państwo informacje niezbędne do podjęcia współpracy z naszą firmą.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Buk - wielkopolskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Dworcowa 10
Kod pocztowy: 64-320, Buk
Współrzędne GPS:
N 52° 21' 23.378'' E 16° 31' 9.89''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.46

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.