25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Brzezinki Stare

Regeneracja wtryskiwaczy w Brzezinkach Starych w województwie mazowieckim.

Firma Bosch Service Pawlik serdecznie zaprasza wszystkich brzezinian i mieszkańców okolic Brzezinek Starych do zapoznania się z ofertą firmy. Specjalistyczna pracownia regeneracji wtryskiwaczy i innych elementów układu zasilania silnika diesla zachęca do skorzystania z usług naprawy, regeneracji i konserwacji pompowtryskiwaczy, pomp wysokiego ciśnienia i oczywiście wtryskiwaczy Common Rail. Od 20 lat funkcjonujemy na rynku, pomagając kierowcom diesli w kłopotach z silnikiem. Autoryzacja, jaką możemy się szczycić to efekt ciężkiej pracy naszej wykwalifikowanej kadry oraz specjalistycznego wyposażenia naszych pracowni. Posiadamy stoły probiercze EPS, stacje diagnostyczne, cyfrowe mikroskopy i elektroniczne narzędzia, które pozwalają nam osiągać porównywalne lub identyczne z fabrycznymi efekty regeneracji urządzeń. Każdy zregenerowany przez nas element opatrzony jest gwarancją, pełną dokumentacją z przeprowadzonych badań oraz został wprowadzony do bazy danych Bosch quality Scan. Dzięki temu Klient ma pewność, że jego wtryskiwacz, pompowtryski czy pompa zostały naprawione i zregenerowane wzorcowo. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki "kontakt", na której to podstronie można znaleźć wszystkie dane naszej firmy oraz informacje jak do nas trafić.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Brzezinki Stare - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Tczów 124
Kod pocztowy: 26-706 Tczów
Współrzędne GPS:
51°19'33.9"N 21°26'29.5"E

Oceń: / Aktualna ocena: 4.49

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.