25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Bieruń

Regeneracja wtryskiwaczy w Bieruniu w województwie śląskim.


Wszystkich bierunian i mieszkańców okolic Bierunia zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy Bosch Service Pawlik. Jesteśmy specjalistyczną pracownią zajmującą się układami zasilania silnika diesla. Przywracamy sprawność i fabryczne osiągi wtryskiwaczom Common Rail, pompowtryskiwaczom układu PD, pompom wysokiego ciśnienia i jednostkowym pompom PLD. Nasza praca wymaga specjalistycznego sprzętu, takiego jak stacje diagnostyczne, stoły probiercze, mikroskopy i cyfrowy sprzęt pomiarowy o wysokiej precyzji oraz doświadczonej kadry mającej wiedzę jak ów sprzęt wykorzystać. Dysponujemy zarówno jednym, jak i drugim, a dodatkowo w realizowanych przez nas zleceniach wykorzystujemy jednie oryginalne części zamienne. Dzięki temu jesteśmy pewni, że przeprowadzane przez nas naprawy będą spełniać wyśrubowane wymagania autoryzowanej naprawy. Z racji tego, że dla nas najistotniejsze jest utrzymanie wysokiej jakości i zadowolenia naszych klientów, do każdego urządzenia dołączamy wydruki ze wszystkich badań, w tym dawki, korekty i szczelności, dostęp do bazy danych Bosch Quality Scan, w postaci kodu QR do zeskanowania smartfonem oraz oczywiście roczną gwarancję, opiewająca na 12 miesięcy bez sztucznie założonych limitów przejechanych kilometrów. Zachęcamy mieszkańców miasta Bieruń do kontaktu i podejmowania współpracy z naszą firmą, obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i kontrahentów posiadających floty, a wszystkie informacje na temat danych naszej firmy i sposobów kontaktu oraz dojazdu znajdują się w zakładce Kontakt.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Bieruń - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: ks. Jana Trochy 19
Kod pocztowy: 43-150 , Bieruń
Współrzędne GPS:
N 50° 18' 15.873'' E 19° 6' 4.369''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.