25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Bełżyce

Regeneracja wtryskiwaczy w Bełżycach w województwie lubelskim.

Serdecznie witamy mieszkańców Bełżyc oraz okolic na stronie internetowej pracowni Bosch Service Pawlik. Nasza firma znajduje się w Stalowej Woli na podkarpaciu i zajmujemy się wysyłkową regeneracją wtryskiwaczy układów Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, naprawą pompowtrysków samochodów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wtryski oraz pompowtryskiwacze są demontowane na części składowe, po czym czyszczone są w myjkach ultradźwiękowych. Gniazdo wtryskiwacza jest szczegółowo badane pod cyfrowym mikroskopem, a jeżeli jest uszkodzone to niezwłocznie zawiadamiamy o tym klienta. Sugerujemy wtedy trzecią fazę regeneracji, gdzie wymianie podlega właśnie gniazdo wtrysku. Wtryskiwacze i pompowtryskiwacze są składane wyłącznie na nowych, oryginalnych częściach, według technologii producenta. Wszystkie testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Na tak naprawione wtryski i pompowtryskiwacze udzielamy 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Polecamy mieszkańcom miasta Bełżyce wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Bełżyce - lubelskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Lubelska 3
Kod pocztowy: 24-200, Bełżyce
Współrzędne GPS:
N 51° 10' 29.5'' E 22° 16' 56.128''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.54

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.