25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Będzin

Regeneracja wtryskiwaczy w Będzinie w województwie śląskim.

Nasza firma, specjalistyczna pracownia regeneracji wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, pomp wysokiego ciśnienia i pomp jednostkowych PLD, Bosch Service Pawlik zaprasza wszystkich będzinian i mieszkańców okolic Będzina do zapoznania się z ofertą zakładu. Ponieważ jesteśmy autoryzowanym punktem Bosch Diesel Service, posiadamy zaplecze technologiczne, wiedzę i doświadczenie, a także możliwości porównywalne, bądź identyczne z fabryczną regeneracją wymienionych podzespołów silnika. W procesie regeneracji układów zasilania silnika wykorzystujemy maszyny dedykowane do tego typu działań przez producenta firmę Bosch. W skład naszego zaplecza technologicznego wchodzą stoły probiercze EPS, stacje diagnostyczne Zapp i CRU, mikroskopy cyfrowe i elektronicznie wysterowane narzędzia. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści, co pozwala nam radzić sobie nawet z nietypowymi usterkami, a w naszej pracy wykorzystujemy jedynie oryginalne części zamienne, co sprawia, że żywotność takiego zregenerowanego elementu nie odbiega średnią od fabrycznie nowych. Wszystkie opuszczające naszą pracownię detale i urządzenia opatrzone są specjalną naklejką z kodem QR, który pozwala na połączenie się z bazą danych Bosch Quality Scan i pobranie danych na temat sprawdzanej części. Prócz tego dołączamy pełną dokumentację uzyskanych wyników badań w procesie diagnostyki i oczywiście roczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Zachęcam do korzystania z naszych usług nie tylko mieszkańców Będzina, ale wszystkich, którzy trafili na naszą stronę, dane do kontaktu znajdują się w zakładce o tej samej nazwie - "Kontakt"

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Będzin - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Ignacego Krasickiego 1
Kod pocztowy: 41-200 , Będzin
Współrzędne GPS:
N 50° 18' 15.873'' E 19° 6' 4.369''

Oceń: / Aktualna ocena: 4.52

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.