Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wymiana wtryskiwaczy w Dieslu – nowe, regenerowane czy używane?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Jeżeli zależy nam na najwyższej jakości oraz trwałości, to zdecydowanie najlepszym wyborem będą nowe wtryskiwacze. Jeśli szukamy tańszego rozwiązanie, które nadal zapewnia wysoką jakość, to sprawdzonym i dobrym wyborem będą regenerowane wtryski. W przypadku, gdy szukamy najtańszego rozwiązania, możemy rozważyć zakup używanych wtrysków. Która z opcji jest najlepsza? Odpowiedź na to pytanie jest zależna od indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych właściciela pojazdu.

  • Nowe, oryginalne wtryski – Przy wymianie wtryskiwaczy na fabrycznie nowe, możemy mieć pewność, że podzespoły będą w pełni sprawne i posłużą przez długi czas. Jednak w przypadku konieczności wymiany całego kompletu, koszt może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Dlatego też właściciele Diesli często poszukają alternatywnych rozwiązań.
  • Zregenerowane wtryskiwacze - Jest to obecnie najpopularniejsza opcja. Przede wszystkim to znacznie tańsze rozwiązanie, a zregenerowane wtryski wykazują parametry zbliżone do nowych części. Ponadto, czas trwania usługi i okres gwarancyjny, to kolejne czynniki, które przekonują właścicieli do skorzystania z usługi.
  • Używane wtryski- Zakup używanych wtryskiwaczy jest dość popularny, jednak ryzykowny. Ich główną zaletą jest stosunkowo niska cena, jednak mechanicy nie zalecają zakupu używanych części. Takie tryski pozyskiwane są zazwyczaj z różnych silników, a ich parametry pracy są nieznane. Zakup używanych wtryskiwaczy z niewiadomego pochodzenia kończy się ciągłym serwisem lub koniecznością zakupu kolejnych, tym razem sprawnych wtrysków.
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Pracownia regeneracji wtryskiwaczy

Jaki jest koszty nowych wtryskiwaczy?

Zakup nowych wtryskiwaczy paliwa oznacza zazwyczaj wydatek sięgający rzędu od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. W niezależnym serwisie kwota może być niższa, jednak wciąż zwala z nóg. Ponadto nieautoryzowany serwis nie daje pełnej gwarancji, że dobrane wtryski będą w stu procentach odpowiadały temu, w jakich warunkach pracuje silnik danego auta. To, co zyskujemy, korzystając z ASO, to z pewnością gwarancja najwyższej jakości.
Podczas wymiany wtryskiwaczy paliwa na fabrycznie nowe podzespoły, możemy mieć pewność, że będą one w pełni sprawne oraz zapewnią najwyższy komfort jazdy przez cały okres eksploatacyjny, który wynosi do 250 tysięcy kilometrów.

Regenerowane wtryskiwacze - alternatywa dla zakupu nowych podzespołów

Przy wymianie wtryskiwaczy oczywiście jest sposób na zaoszczędzenie. Jest to regeneracja uszkodzonych wtrysków lub zakup już zregenerowanych, których parametry potwierdzane są licznymi testami oraz gwarancją.
Statystycznie zregenerowane wtryski ulegają awariom, jednak nic w tym dziwnego, bo w końcu w pewnym sensie już są wyeksploatowane. To jednak w ogóle nie spisuje regeneracji na straty. W większości przypadków ma ona więcej sensu niż zakup nowego kompletu.
Przede wszystkim przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zasięgnąć opinii specjalisty. Doświadczony mechanik określi, jak poważna jest usterka podzespołów i czy ich regeneracja będzie opłacalna. W dużych silnikach kwota wymiany wtrysków na nowe może nawet dwukrotnie przekroczyć koszty regeneracji bądź zakupu już zregenerowanych podzespołów.

Zregenerowany wtryskiwacz

A może kupić używane wtryskiwacze?

Jest to najbardziej ryzykowna z opcji pozyskania wtryskiwaczy do silnika Diesla. Spora część takich wtryskiwaczy wymontowywana jest z samochodów, które z różnych przyczyn zostały przeznaczone do rozbiórki. Zazwyczaj z uwagi na udział w wypadku lub z powodu innych usterek wykluczających opłacalność ich naprawy.
Czego możemy się dowiedzieć od sprzedawcy o oferowanych podzespołach? Niestety niczego wiążącego. Zakładając nawet staranność i uczciwość sprzedawcy, może on co najwyżej znać stan licznika pojazdu, z którego wymontowano elementy, choć nie zawsze odzwierciedla on jego rzeczywisty przebieg. Sprzedawca używanych wtryskiwaczy nie tylko nie ma pewności, czy silnik do ostatniego momentu pracował poprawnie, jakie naprawy przechodził samochód, ale nawet, jakie są parametry pracy wtrysków.
Dlatego też zakup używanych wtryskiwaczy to prawdopodobnie najmniej korzystna z dostępnych opcji.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki