Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze EMBR00002D

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EMBR00002D Delphi!

sklep
CENA: od 190 zł
DOSTĘPNOŚĆ: 24 szt. 
WYSYŁKA: 1 DZIEŃ ROBOCZY

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).
Wtryskiwacze EMBR00002D na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze EMBR00002D

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔  Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔  Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.


Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!
 

Wtryskiwacze EMBR00002D dla wybranych modeli silników Mercedes 2.2 CDi występują także pod innymi numerami katalogowymi:

»  R00002D,
»  28348371,
»  28342997,
»  A6510700587,
»  A6510704987.

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!Regeneracja wtrysków EMBR00002D najlepszym sposobem na awarię

Wtrysk EMBR00002D po skutecznej regeneracji
Regeneracja wtrysków EMBR00002D najlepszym sposobem na awarię

Poddanie wtrysków regeneracji może zaoszczędzić tysiące złotych, które trzeba byłoby wydać na ich wymianę. Co równie ważne, niższa cena nie oznacza wcale konieczności rezygnowania z wysokiej jakości. W naszym serwisie podczas procesu regeneracji przywracamy pełną sprawność podzespołów, dzięki czemu dorównują one nowym wtryskiwaczom pod względem ich działania.

Naprawa składa się z kilku etapów, a są to: gruntowne czyszczenie, weryfikacja, wymiana zużytych elementów oraz wyrównywanie pracy wtryskiwaczy. Regulacji wtrysków dokonujemy do momentu, aż osiągną one fabryczne wartości testowe określane przez producenta. Wtedy drukujemy potwierdzenie w postaci protokołu diagnostycznego, który załączamy do każdego zamówienia. Daje Ci to pewność tego, że wszystkie wtryskiwacze, które opuszczają nasz serwis – zarówno te oddawane do regeneracji, jak i zregenerowane na sprzedaż – spełniają najwyższe narzucane im współcześnie standardy jakości.

Awaria wtrysku Diesel – przyczyny i skutki

W wyniku eksploatacji pojazdu z systemem Common Rail może dojść do uszkodzenia wtryskiwaczy, przyczyny czego wynikają zazwyczaj ze stosowania niskiej jakości oleju napędowego o obniżonych właściwościach smarnych, a zwłaszcza w przypadku wtrysków Delphi, przez przedostanie się do ich wnętrza metalowych opiłków. Tak zablokowany wtryskiwacz Delphi wpływa bardzo negatywnie na pracę pozostałych elementów układu paliwowego, powodując ich nadmiernie przyśpieszone zużywanie się oraz przeciążenia systemu. Może to skutkować wystąpieniem szeregu innych awarii i problemów, chociażby z kołem dwumasowym, paskiem rozrządu, a w najgorszych przypadkach, także stopieniem tłoków.

Pogarszający się stan wtryskiwaczy zwiastujący awarię objawiał się będzie między innymi trudnościami z rozruchem (zwłaszcza przy niskiej temperaturze), nierówną pracą silnika i szarpaniem na wysokich obrotach, czy też zwiększonym dymieniem przy przyśpieszaniu. Jeśli dostrzeżesz te oznaki w swoim samochodzie, nie odkładaj naprawy na później – skontaktuj się z nami już teraz, a wkrótce zapomnisz o problemie.

Udostępnij wpis

Komentarze

Florian

Wystawiono 6 dni temu

Najlepszym sposobem na awarię wtryskiwaczy EMBR00002D jest skonsultowanie się z profesjonalnym mechanikiem lub specjalistą od wtrysków. On przeprowadzi diagnostykę i określi dokładnie co jest przyczyną awarii. Jeśli awaria jest spowodowana przez zanieczyszczenie, specjalista może zaproponować czyszczenie wtryskiwaczy. Jeśli awaria jest spowodowana zużyciem mechanicznym lub uszkodzeniem, specjalista może zaproponować naprawę lub wymianę wtryskiwaczy. Jeśli awaria jest spowodowana nieprawidłową eksploatacją, taką jak nieodpowiednie dbanie o silnik lub jazda z niedoborem paliwa, specjalista może zaproponować odpowiednie kroki, aby uniknąć podobnych problemów w przyszłości. Dobrze jest też regularnie sprawdzać stan filtra paliwa i zaleca się stosowanie oryginalnego lub zgodnego z normami paliwa, aby uniknąć problemów z wtryskiwaczami.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki