Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze EJDR01101D

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nwe wtryskiwacze EJDR01101D Delphi!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Zadzwoń +48 601 856 277 - i zamów wtryskiwacze DelphiEJDR01101D już teraz!
Wtryskiwacze EJDR01101D

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

 2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
 Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
 Oryginalne części firmy Delphi,
 Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Regeneracja wtryskiwaczy EJDR01101D

Wtryskiwacz EJDR01101D pasuje do modeli:

Ford Transit 2.4 TDCi (Duratorq) H9FA 2402 CC 101 kW 2004 - 2006

Numery zamienne:

1434988,
1439472,
W01101D,
4C1Q9K546BA,
RM4C1Q9K546BA.

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Wtryski EJDR01101D – objawy awarii i regeneracja

Wtryski EJDR01101D – objawy awarii i regeneracja

Do najczęstszych objawów uszkodzonych wtryskiwaczy należą między innymi nierówne, falujące obroty silnika, problemy z rozruchem, czarny dym z rury wydechowej przy dodawaniu gazu, czy też palenie się kontrolki świec żarowych. Są one dość łatwo zauważalne, więc nie powinno się ich ignorować, gdyż może to tylko pogorszyć sytuację. Awaria wtrysku Diesel pozostawiona bez reakcji może w krótkim czasie doprowadzić do przedwczesnego zużycia się pozostałych elementów układu paliwowego, a w efekcie do przeprowadzenia kolejnych kosztownych napraw. Jeśli więc zauważysz w swoim samochodzie wystąpienie wyżej wymienionych oznak, nie czekaj z podjęciem naprawy. W naszym serwisie podczas procesu regeneracji wykorzystujemy specjalistyczne maszyny diagnostyczne, dzięki czemu sprawdzenie wtryskiwaczy na komputerze trwa zaledwie kilkanaście minut. Po dokładnym wyczyszczeniu, wymianie uszczelniaczy i zużytych elementów wtrysków nadchodzi czas na ich kodowanie i weryfikację. Po skończonym testowaniu drukowany jest protokół z wszystkimi ich parametrami, który dołączamy do każdego zamówienia. Dzięki skutecznie przeprowadzonej regulacji wtryskiwaczy Common Rail odzyskują one pełną sprawność i są gotowe do montażu. Co nie mniej istotne, w procesie naprawy możemy przedłużyć żywotność wtrysków o kolejne tysiące kilometrów, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić kolejnymi wizytami w serwisie.

Częste pytanie: wymiana wtryskiwaczy – jeden czy wszystkie?

W przypadku, gdy wtryski ulegną poważnemu uszkodzeniu i ich regeneracja jest niemożliwa, niezbędna będzie wymiana wtryskiwaczy. Zdecydowanie bardziej zaleca się w takiej sytuacji wymieniać cały komplet wtrysków naraz. Jest to spowodowane faktem, że układ wtryskowy jest ze sobą ściśle połączony, więc niewłaściwe parametry jednego wtrysku zaburzają poprawną pracę silnika. Powoduje to znaczne przeciążenia systemu CR oraz, jak wspomnieliśmy wcześniej, przyśpiesza zużywanie się jego elementów. Tak więc może się okazać, że wkrótce po wymianie tylko wadliwych wtrysków problem awarii powróci, gdyż uszkodzone zostaną poprzednio sprawne podzespoły. Chcąc oszczędzić sobie czasu i pieniędzy, nie warto sięgać po półśrodki, zwłaszcza że oferowane przez nas zregenerowane wtryskiwacze na wymianę stanowią doskonałą alternatywę dla fabrycznie nowych podzespołów.

Udostępnij wpis

Komentarze

Adrian

Wystawiono 8 miesiecy temu

@Mateusz Dzień dobry, prosimy o kontakt telefoniczny i podanie numeru VIN w celu doprecyzowania podzespołów w Pańskim samochodzie. Po ustaleniu szczegółów, nasi specjaliści wycenią i dopasują części odpowiednie do danego modelu auta.

Czy ta opinia była pomocna?

Mateusz

Wystawiono 8 miesiecy temu

Witam Potrzebuje wtryskiwacz EJDR01101D.

Czy ta opinia była pomocna?

Piotr

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze EJDR01101D są używane w silnikach diesla i ich uszkodzenie może objawiać się następującymi objawami: 1. Uszkodzenie wtryskiwacza może powodować trudności z odpalaniem silnika lub jego brak. 2. Wtryskiwacze odpowiadają za dozowanie paliwa do silnika. Jeśli jeden z wtryskiwaczy jest uszkodzony, może to prowadzić do nierównej pracy silnika. 3. Uszkodzenie wtryskiwacza może również prowadzić do utraty mocy silnika. 4. Uszkodzenie wtryskiwacza może również powodować błędy w komputerze pokładowym, które mogą być odczytywane przez mechanika podczas diagnozy. 5. Uszkodzenie wtryskiwacza może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu wtrysku paliwa, co z kolei prowadzi do zwiększonego zużycia paliwa. 6. Uszkodzenie wtryskiwacza może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu wtrysku paliwa i dymienia silnika. Co do regeneracji, najczęściej wtryskiwacze EJDR01101D regeneruje się poprzez czyszczenie, testowanie i regulację. Jest to proces, który polega na usunięciu zanieczyszczeń, które osadziły się w wtryskiwaczach, a także na naprawie uszkodzonych elementów.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki