25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze EJDR01101D

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 4 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJDR01101D Delphi!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

 

Wtryskiwacze EJDR01101D na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze EJDR01101D

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔    Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.

 

  
   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!   

 

Wtryskiwacze EJDR01101D dla wybranych modeli silników Ford 2.4 TDCi występują także pod innymi numerami katalogowymi:

»   1434988,
»   1439472,
»   W01101D,
»   4C1Q9K546BA,
»   RM4C1Q9K546BA.

 

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Wtryski EJDR01101D – objawy awarii i regeneracja

Wtryski EJDR01101D podczas procesu regeneracji
Wtryski EJDR01101D – objawy awarii i regeneracja

 

Do najczęstszych objawów uszkodzonych wtryskiwaczy należą między innymi nierówne, falujące obroty silnika, problemy z rozruchem, czarny dym z rury wydechowej przy dodawaniu gazu, czy też palenie się kontrolki świec żarowych. Są one dość łatwo zauważalne, więc nie powinno się ich ignorować, gdyż może to tylko pogorszyć sytuację. Awaria wtrysku Diesel pozostawiona bez reakcji może w krótkim czasie doprowadzić do przedwczesnego zużycia się pozostałych elementów układu paliwowego, a w efekcie do przeprowadzenia kolejnych kosztownych napraw. Jeśli więc zauważysz w swoim samochodzie wystąpienie wyżej wymienionych oznak, nie czekaj z podjęciem naprawy.

 

W naszym serwisie podczas procesu regeneracji wykorzystujemy specjalistyczne maszyny diagnostyczne, dzięki czemu sprawdzenie wtryskiwaczy na komputerze trwa zaledwie kilkanaście minut. Po dokładnym wyczyszczeniu, wymianie uszczelniaczy i zużytych elementów wtrysków nadchodzi czas na ich kodowanie i weryfikację. Po skończonym testowaniu drukowany jest protokół z wszystkimi ich parametrami, który dołączamy do każdego zamówienia.

 

Dzięki skutecznie przeprowadzonej regulacji wtryskiwaczy Common Rail odzyskują one pełną sprawność i są gotowe do montażu. Co nie mniej istotne, w procesie naprawy możemy przedłużyć żywotność wtrysków o kolejne tysiące kilometrów, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić kolejnymi wizytami w serwisie.

 

Częste pytanie: wymiana wtryskiwaczy – jeden czy wszystkie?

W przypadku, gdy wtryski ulegną poważnemu uszkodzeniu i ich regeneracja jest niemożliwa, niezbędna będzie wymiana wtryskiwaczy. Zdecydowanie bardziej zaleca się w takiej sytuacji wymieniać cały komplet wtrysków naraz. Jest to spowodowane faktem, że układ wtryskowy jest ze sobą ściśle połączony, więc niewłaściwe parametry jednego wtrysku zaburzają poprawną pracę silnika. Powoduje to znaczne przeciążenia systemu CR oraz, jak wspomnieliśmy wcześniej, przyśpiesza zużywanie się jego elementów. Tak więc może się okazać, że wkrótce po wymianie tylko wadliwych wtrysków problem awarii powróci, gdyż uszkodzone zostaną poprzednio sprawne podzespoły. Chcąc oszczędzić sobie czasu i pieniędzy nie warto sięgać po półśrodki, zwłaszcza że oferowane przez nas zregenerowane wtryskiwacze na wymianę stanowią doskonałą alternatywę dla fabrycznie nowych podzespołów.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO