25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze EJDR00801D

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJDR00801D Delphi!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

 

Wtryskiwacze EJDR00801D na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze EJDR00801D

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔    Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.

 


   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!   

 

Wtryskiwacze EJDR00801D dla wybranych modeli silników Renault 2.0 TDCi występują także pod innymi numerami katalogowymi:

»   1381207,
»   1447957,
»   6S7Q9K546BA,
»   RM6S7Q9K546BA.

 

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Wtryski EJDR00801D – regeneracja czy używane?

 

Wtryski EJDR00801D podczas regeneracji
Wtryski EJDR00801D – regeneracja czy używane?

 

W przypadku wystąpienia oznak awarii wtrysku wielu kierowców zastanawia się nad najlepszym i najkorzystniejszym rozwiązaniem – czy wtryski zregenerować, czy kupić używane? Tak więc zdecydowanie odpowiadamy, że najlepszym sposobem na uszkodzone wtryskiwacze Delphi jest ich regeneracja w autoryzowanym serwisie.

 

Zakup używanych wtryskiwaczy z niesprawdzonego źródła jest bardzo ryzykowną opcją. Często takie wtryski wymontowywane są ze starych samochodów, po wypadku czy też przeznaczonych do rozbiórki. Dlatego też nigdy nie mamy pewności co do ich faktycznego stanu technicznego, jak i tego, w jakich warunkach i przez jaki czas były one przechowywane. Wtryskiwacze są jednym z najbardziej precyzyjnych elementów układów CR, przez co są bardzo podatne na różnego rodzaju zabrudzenia i uszkodzenia, które mogą wyniknąć także z przetrzymywania ich w nieodpowiednim miejscu. Co więcej, może się zdarzyć, że wtryski nie będą wcale pasowały do konkretnego modelu silnika. W tej sytuacji silnik po wymianie wtrysków może nawet pracować gorzej niż poprzednio, co wiąże się nie tylko z wydanymi pieniędzmi, ale i zmarnowanym czasem na wizyty w serwisie. Dlatego wybierz opcję regeneracji wtryskiwaczy, dzięki której odzyskają one pełną sprawność, a Ty na długo pozbędziesz się uciążliwej i niebezpiecznej awarii.

 

Co oznaczają korekty wtryskiwaczy?

W wyniku przedostawania się zanieczyszczeń do wnętrza wtrysku prawidłowy przepływ paliwa jest znacznie utrudniony. Wtedy to, aby regulować pracę zabrudzonych, zablokowanych wtryskiwaczy, sterownik systemu stosuje dodatnie lub ujemne korekcje wtryskiwaczy. Krótko mówiąc oznacza to, że do wtrysku trafia impuls elektryczny sterujący jego czasem otwarcia, w którym paliwo podawane jest do komory spalania. Trzeba pamiętać, że zarówno minusowa korekta wtrysku, jak i korekty na plus są naturalną cechą układów Common Rail i zachodzą podczas normalnego funkcjonowania silnika – nie są to jednak duże wartości. Kłopoty pojawiają się wtedy, gdy zaczynają one przekraczać określone przez producenta normy. Może to stanowić przyczynę wielu problemów i przyszłych awarii, więc nie warto odkładać naprawy na później.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO